Як зробити літаючого робота. Як селать проігравотель.

робототехніки захоплюється все більше число людей. Воно й не дивно - з підручних матеріалів можна створити не просто машинку на гусеницях, але навіть ... літаючого робота . Щоб побудувати безпілотний літаючий апарат, потрібно мати початкові навички авіамоделювання та необхідні запчастини.
Вам знадобиться
  • - металеві стрижні для рами;
  • - рівень, по можливості з лазерним наведенням;
  • - схеми перемикання і джерело живлення;
  • - моторчики для двигуна ;
  • - лопаті з пластику.
Інструкція
1
Першим ділом змонтуйте каркас майбутнього робота з металевих стрижнів. При цьому кожен кут потрібно виставляти за допомогою рівня, інакше апарат буде незбалансований, не зможе літати.
2
До рами прикріпіть плату для управління планером, підтримуючи збалансоване співвідношення ваги. При цьому вона, як правило, складається з декількох гіроскопів і акселерометра. Антени встановіть так, щоб вони не пошкодилися гвинтами. Краще поставити їх посередині корпусу, якщо гвинтів декілька.
3
Замкніть ланцюг, встановивши джерело живлення і підключивши його до схем. При цьому не забудьте про баланс, щоб одна зі сторін робота не опинилася важче інший. Контакти сполуки спаяти і ретельно заізоліруйте. В іншому випадку робот постраждає від короткого замикання.
4
Тепер надійно прикріпіть до корпусу робота двигун, встановіть лопаті гвинта. Обов'язково кілька разів перевірте всі з'єднання і кріплення на міцність, щоб жодна деталь не відвалилася під час польоту.
5
Після закінчення монтажу потрібно протестувати зібрану модель. Для цього встановіть робота на рівній гладкій поверхні і включіть джерело живлення.
6
Далі - увімкніть двигуни і притримайте робота деякий час, щоб гвинти почали обертатися з однаковою амплітудою і інтенсивністю. Потім плавно відпустіть і приберіть руки, щоб ваш робот міг злетіти.
7
Зробіть декілька нескладних маневрів - підійміть ваш апарат якнайвище, зробіть кілька поворотів. Якщо ви бачите, що робот показує ознаки незбалансованого польоту, потрібно його зупинити і налаштувати двигун і гвинти.
8
Після коригування запустите робота ще раз, щоб переконатися, що він працює як належить.
Корисна порада
Врахуйте, що основою вашого робота є плата управління. Поставтеся до її вибору найбільш серйозно.