Як вивести клей з одягу. Як відчистити клей момент.

Найчастіше ми стикаємося з такою проблемою, як виведення плями з улюбленої речі. Якщо ви забруднили одяг клеєм, не варто впадати у відчай. Ви цілком можете вивести пляму в домашніх умовах, не звертаючись в хімчистку.
Вам знадобиться
  • Тепла вода, ватяний диск, ацетон, розчинник 646, бензин
Інструкція
1
Плями столярного клею ви можете видалити з одягу за допомогою теплої води. Намочіть ватний диск, потім потріть пляму. Якщо ви поставили пляму з синтетичного клею, то видаліть його, використовуючи ацетон. Також змочіть тряпочку ацетоном, потім потріть пляму. Якщо у вас виникли труднощі, використовуйте щітку для одягу . Чи не застосовуйте ацетон з синтетичними тканинами.
2
Видалити пляма від клею можете розчинником 646. Придбати його можна в господарському магазині. Використовуйте його тільки для натуральний тканин. Нанесіть на пляму, потім змийте водою.
3
Також видалити пляму ви можете за допомогою бензину. Спосіб простий: нанесіть на пляму, потім видаліть за допомогою ватного диска. Акуратно ставитеся до своїх речей, оскільки видалити клей повністю неможливо. Навіть невелике потрапляння його на тканину, залишає свої результати.