Як вибрати дитячий комбінезон.

Сучасна дитяча мода пропонує безліч варіантів зимового одягу на будь-який смак. Однак найбільш затребуваними моделями стали комбінезони , адже вони не тільки теплі, а й легкі, що дозволяє дітям рухатися під час прогулянки. Щоб ваш малюк не мерз, а радів зимовим денькам, важливо правильно вибрати для нього комбінезон.
Інструкція
1
Комбінезон для новонародженого буває двох видів. Ви можете віддати перевагу варіанту у вигляді спального мішка, який залишається суцільним. У нього розстібається тільки верхня частина, щоб ви могли покласти всередину дитини. Або ви можете вибрати мішок-трансформер, у якого є рукава, а завдяки блискавкам в нижній частині ви легко зможете зробити штанці. Цей варіант зручний, коли малюк підростає і починає активно рухати ручками і ніжками. Наповнювач має бути натуральним, особливо добре підходять гагачий або гусячий пух.
2
Для дітей, які вже навчилися ходити, виробники також пропонують два варіанти. Злитий комбінезон дозволить захистити малюка від замерзання, якщо у нього раптом оголиться спина. Однак для більш рухливих або більше дорослих хлопців, які люблять взимку бігати, кататися з гірок і перекидатися в снігу, краще придбати комбінезон, у якого куртка надаватися окремо, а штанці тримаються не тільки на гумці або кулісці, але і за рахунок підтяжок. Для таких дітей краще підійдуть моделі з синтетичної тканини, так як вони краще відпираються, а деякі навіть просякнуті водовідштовхувальним рідиною, щоб комбінезон не промокав і бруд не прилипала. На осінь в якості наповнювача підійде і синтепон, а от для зими краще віддати перевагу холлофайбером.
3
Зверніть увагу на виконання деталей. Шви повинні бути рівними і акуратними, а блискавки, клепки і кнопки - легко розстібатися. Ділянки одягу, які піддаються більш сильному впливу, наприклад, коліна або лікті, повинні мати додаткове утеплення або хоча б ще один шар тканини. Перевірте, чи добре кріпляться лямки штанців, наскільки легко їх регулювати.
4
Колір дитячого комбінезона може бути абсолютно будь-яким. Не обмежуйте вибір тільки рожевими і блакитними відтінками, адже дитячий одяг може мати безліч різних яскравих і веселих колірних поєднань.
Корисна порада
Завжди вибирайте комбінезон, в якому дитині буде легко рухатися. Для цього під час примірки попросіть ваше чадо побігати, посидіти або пострибати в ньому. А у немовляти руки і ноги не повинні бути тісно притиснуті до тіла.