Як відправити фото за посиланням. Як відправити фотку на електронну пошту.

Для обміну фотографіями з родичами або друзями сьогодні зовсім не обов'язково висилати їх, використавши пошту. Якщо у вашому розпорядженні є комп'ютер з інтернетом, улюблені знімки можна відправити за допомогою будь-якої програми швидкого обміну повідомленнями або за допомогою електронної пошти.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення Picasa.
Інструкція
1
Останнім часом стає актуально ділитися посиланнями на фотографії зі своїми друзями і товаришами. Особливо приємно, коли на завантажившись сторінці можна побачити не одне, а кілька фотознімків. Таку можливість надає програмний комплекс Picasa від компанії Google. Після установки програми її необхідно запустити.
2
За замовчуванням утиліта повинна автоматично почати сканування всього жорсткого диска на предмет розташування графічних файлів. Як правило, дана операція триває досить-таки немало часу, т.к. скануються навіть знімні носії. Тепер вам залишилося знайти потрібні фотографії і завантажити їх у веб-папку (для кожного користувача цієї програми надається вільне місце на сервері).
3
Перед копіюванням файлів в веб-папку вам необхідно зареєструватися на сайті google.ru або picasa.google.ru. Для переходу до форми реєстрації натисніть наступне посилання https://accounts.google.com/NewAccount. Після процедури реєстрації перейдіть на головну сторінку проекту https://picasaweb.google.com/home.
4
Відправте фотографії у веб-альбом, потім перейдіть на сайт, щоб переглянути їх. Натисніть кнопку «Мої фотографії» на головній сторінці та виберіть потрібний альбом. У правій частині вікна знайдіть блок «Посилання», наведіть курсор на поле з адресою віртуального каталогу і скопіюйте посилання. Для копіювання тексту в буфер обміну можна скористатися сполученнями клавіш Ctrl + Insert або Ctrl + V.
5
Відкрийте електронну пошту або клієнт швидкого обміну повідомленнями, щоб відправити посилання. Вставте її, скориставшись наступними комбінаціями: Shift + Insert та Ctrl + V. Натисніть кнопку відправки повідомлення або листи, також можуть спрацювати поєднання Shift + Enter, Ctrl + Enter або звичайне натискання клавіші Enter. Зверніть увагу, що спочатку потрібно задати опцію вільного доступу до фотографій, інакше одержувач посилання не зможе їх переглянути.