Як обміняти телефон в магазині. Як повернути куплений стільниковий телефон в магазин.

Ви придбали новий телефон , але прийшовши додому вирішили, що він вам не потрібний? Ви можете віднести покупку назад в магазин і обміняти його на іншу модель або повернути гроші. Головне - зберегти недоторканою упаковку приладу і товарний чек.
Вам знадобиться
  • - телефон в повній комплектації і з упаковкою;
  • - касовий чек;
  • - паспорт.
Інструкція
1
Не тягніть з поверненням - згідно закону, річ, що не була у використанні, може бути повернута в пункт, де вона була придбана, протягом 14 днів. Упакуйте телефон в коробку, перевірте комплектність упаковки, візьміть чек, який вам видали при покупці і свій паспорт. Телефон не повинен виглядати використаним - якщо на екрані є захисна плівка, а на корпусі - заглушки, вони повинні зберегтися в недоторканності.
2
Зверніться в магазин. Не витрачайте час на пояснення з продавцями - попросіть запросити адміністратора і поясніть ситуацію. Зазвичай магазин погоджується на обмін на аналогічну або більш дорогу модель. У цьому випадку вам доведеться доплатити різницю в ціні. З поверненням грошей або обміном на дешевший телефон можуть виникнути складності - іноді в магазині не надається достатньо готівки. Уточніть, коли ви зможете зайти. Не забувайте, що процедура повернення повинна бути оформлена протягом 14 днів після покупки.
3
Якщо вам призначають більш пізній термін, вимагайте від адміністратора письмове пояснення відмови в поверненні грошей. На цьому етапі потрібна сума може чарівним чином виявитися в касі.
4
Адміністратор доводить вам, що стільникові телефон и не підлягають поверненню і посилається на внутрішні правила магазину? Поясніть йому, що існує окрема постанова Росспоживнагляду «Про обмін стільникових телефон ов» в якому вказано, що вони відносяться до класу «приймально-передавальних носяться радіостанцій» і входять в список товарів, що підлягають поверненню у встановлені законом терміни . Приватні вказівки магазину в даному випадку значення не мають.
5
Якщо вам наполегливо відмовляють в обміні, зверніться до районного відділу по захисту прав споживачів або у Федеральну службу з нагляду у сфері захисту прав споживачів. Вас проконсультують щодо подальших дій і допоможуть скласти позовну заяву до суду. Федеральна служба здатна вирішити питання в досудовому порядку, провівши власне розслідування по вашій справі. В результаті недобросовісним продавцям може загрожувати великий штраф.