Як ввести настройки інтернет.

21 століття - це час високих технологій, комп'ютеризації та автоматизації. Навряд чи сьогодні можна знайти людину, у якого немає мобільного телефону, і яка не чула б про інтернеті . А щоб користуватися послугами глобальної мережі по телефону, необхідно знати, як ввести на стільниковому телефоні настройки інтернету.
Інструкція
1
З'ясуйте, послугами якого оператора ви користуєтеся, оскільки саме через його сервіси стане доступний вихід в інтернет і саме йому ви будете платити за послуги. Ввести настройки можна як автоматично, так і вручну. Всі оператори, в боротьбі за клієнта постійно покращують свої сервіси. Алгоритм дій при налаштуванні інтернету у багатьох моделей телефонів подібний. Налаштування інтернет оператора БілайнВсе номера цього оператора підключені за замовчуванням до gprs-internet, тому якщо є у моделі телефону gprs-підтримка, то настройки мережі інтернет вже встановлені. У кожному разі, наберіть * 110 * 181 # і заново отримаєте інструкції щодо введення налаштувань. Виконавши ці інструкції, вимкніть апарат, а потім знову ввімкніть. Інший спосіб: зайдіть на сайт оператора і ознайомтеся там з вводом ручних налаштувань інтернет.
2
Особливості налаштувань Теле2 цього оператора введення автоматичних налаштувань інтернету трохи складніше. Перейдіть на сайт компанії і на сторінці, і наберіть номер свого телефону. Після натискання кнопки «Далі» відкриється друга сторінка, де слід ввести ім'я виробника і номер моделі. Після цього оператор видасть вам необхідні настройки. Для ручного введення налаштувань на сайті оператора перейдіть в «Шаблони налаштувань» і введіть всі дані на свій телефон (уважно дотримуйтесь інструкцій в відкриваються вікнах).
3
Мегафон: настройки мережі інтернетВаріантов введення налаштувань інтернету у цього оператора дуже багато. Зателефонуйте 0500 і назвіть модель телефону. Щоб не витрачати час на розмову, пошліть повідомлення на номер 5049, вказавши у вікні «Текст» цифру 1. Вам буде надіслана необхідна інструкція. Налаштування інтернет можна також зробити і без використання телефону. Зайдіть на сайт оператора, введіть номер, марку і назву телефону у відповідних вікнах.