Як викладати інформацію на свій сайт.

Щоб сайт був цікавий і корисний відвідувачам, інформація на ньому завжди повинна бути свіжою та актуальною. При цьому важливо не тільки довести її до відома читача, а й уміти подати грамотно і красиво. Якщо адміністратор сайт а володіє досвідом, у нього не виникає проблем з викладанням інформації, але для новачка робота з сайт ом може представляти певні складнощі.
Інструкція
1
Щоб оновити контент сайт а, ви насамперед повинні вміти користуватися панеллю керування. У ній зазвичай присутні функції редагування вже існуючих сторінок і закачування нових файлів. Для редагування сторінки відкриваються у вбудованому html-редакторі.
2
Якщо вам треба замінити застарілий текст новим, відкрийте в редакторі потрібну сторінку і відшукайте підлягає заміні текст. Зверніть увагу на обрамляють його теги, вони визначають розташування тексту на сторінці і його зовнішній вигляд. Не чіпаючи теги, акуратно виділіть і видаліть непотрібний текст. Потім вставте на його місце новий. Збережіть зміни і перегляньте результат в браузері.
3
При необхідності ви можете змінювати розмір тексту і його колір, вставляючи відповідні теги. Більш докладно ви можете почитати про це тут: http://scriptic.narod.ru/html/teg.htm.
4
У тому випадку, якщо вам треба додати нову сторінку, скористайтеся html-шаблоном, що використовувалися при створенні сайт а. Якщо такого шаблону у вас немає, візьміть за основу сторінку, найбільш схожу на ту, яку треба створити. Збережіть її під новим ім'ям, потім змініть навігацію, прописавши правильні посилання для кнопок і строчок меню.
5
Замініть текст і зображення новими. Цю роботу можна проводити як у вбудованому редакторі, так і в зовнішньому. Наприклад, скористайтеся простим і зручним редактором CuteHtml. Після створення нової сторінки не забудьте вставити посилання на неї на інших сторінках сайт а.
6
Якщо вам доводиться багато працювати зі сторінками сайт а, скористайтеся програмою Dreamweaver. Це візуальний конструктор сайт ов, що дозволяє легко і швидко змінювати вміст сторінок, він значно полегшить вашу роботу. Просто скачайте цілком файл сторінки і відкрийте його в програмі. Закінчивши роботу, знову завантажте файл на сайт , замінивши їм вихідний.
7
Всі файли зображення розміщуйте в окрему папку і прописуйте на сторінці посилання на них. Для вставки посилання використовуйте наступний код, замінивши адресу своїм: Параметри width і height задають розміри зображення в ширину і висоту, ви можете замінити їх на потрібні вам.