Як закрити вихід в інтернет.

Досить часто деякі програми автоматично підключаються до мережі інтернет і починають завантажувати необхідні оновлення або файли нових версій. Щоб заборонити або обмежити такий доступ, необхідно використовувати програмні рішення на рівні операційної системи.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення Kaspersky Internet Security.
Інструкція
1
Для забезпечення безпечної роботи всієї системи в цілому рекомендується використовувати вбудований в операційну систему «Брандмауер Windows» або використовувати спеціальне програмне забезпечення, наприклад, Kaspersky Internet Security. У складі цього пакету є додаток «Мережевий екран», з його допомогою можна відстежувати роботу обраних додатків і при бажанні обмежити в правах.
2
Запустіть програму, якщо ви цього ще не зробили, і відкрийте головне вікно, клацнувши по значку антивірусного комплексу в системній панелі поруч з годинником. Натисніть кнопку «Налаштування», яка знаходиться в правому частині вікна. Перед вами з'явиться аплет «Налаштування програми». Перейдіть до вкладки «Центр захисту» і клацніть по значку додатка «Мережевий екран».
3
Потім відкрийте вкладку «Правила програм» і виберіть утиліту або програмний комплекс, вихід в інтернет якого ви хочете обмежити. Клацніть по кнопці «Змінити» і у вікні, перейдіть до вкладки «Мережеві правила». Потім натисніть кнопку «Додати». У апплете відображуваних запущених процесів виберіть рядок з блокируемой програмою і натисніть кнопку «ОК».
4
У вікні перейдіть до розділу «Дія» та натисніть кнопку «Заблокувати». Потім перейдіть до розділу «Назва» та поставте позначку на пункті Web-Browsing. Для здійснення запису вироблених спроб програми в спеціальний файл звіту необхідно активувати опцію «Записати в звіт». Натисніть кнопку «ОК», щоб закрити поточне вікно.
5
У вікні «Мережеві правила» ви побачите недавно додану вами програму (правило), яке зазначено прапором «Заборонити». Щоб закрити всі відкриті вікна, кілька разів натисніть кнопки «ОК». Потім запустіть блокируемой програму, активуйте опцію оновлення - дана операція буде автоматично перервано.
Для захисту персонального комп'ютера від вірусів необхідно використовувати цілий комплекс заходів. Якщо ви не впевнені в надійності певних утиліт, то краще припинити їх спроби встановлення з'єднання з інтернетом .
Вам знадобиться
  • - Брандмауер Windows;
  • - Outpost Firewall.
Інструкція
1
Скористайтеся засобами операційної системи Windows для закриття доступу в інтернет певної утиліти. Відкрийте панель керування комп'ютером, вибравши потрібний пункт в меню «Пуск». Відкрийте підменю «Система і безпека». Знайдіть пункт «Брандмауер Windows» і перейдіть до нього.
2
Виберіть вкладку «Додаткові параметри». Відкрийте пункт «Правила для вихідного підключення». В меню «Дії» виберіть пункт «Створити правило». У вікні «Тип правила» виділіть пункт «Для програми» і натисніть кнопку «Далі».
3
У наступному меню активуйте пункт «Шлях програми» та натисніть кнопку «Огляд». Виберіть exe-файл, відповідний потрібної програмі . Натисніть кнопку «Далі». Після відкриття наступного вікна виберіть параметр «Блокувати підключення». Два рази натисніть кнопку «Далі».
4
Введіть назву нового правила, заповнивши поле «Ім'я». Натисніть кнопку «Готово». Для запобігання блокування з'єднання клікніть правою кнопкою миші по потрібному пункту і виберіть "Вимкнути правило».
5
Якщо ви хочете забезпечити додатковий захист системи, встановіть програму Outpost Firewall. Під час першого запуску утиліти виберіть пункт «Режим навчання».
6
Перезавантажте комп'ютер. Переконайтеся в тому, що утиліта Outpost Firewall запускається автоматично після входу в систему. Відкрийте програму, вихід в інтернет якої необхідно запобігти. Після появи ока програми Outpost виберіть пункт «Заблокувати». Встановіть прапорець поруч із параметром «Запам'ятати дію для цієї програми». Натисніть кнопку Ok.
Корисна порада
Краще взагалі не встановлюйте програми, в надійності яких ви не впевнені. Це дозволить надалі не витрачати час на виправлення виниклих проблем.