Як оновити дизайн дачі.

Дача для росіян - доступне і улюблене місце відпочинку. Але, на жаль, інтер'єр більшості з дачних будиночків залишається незмінним з радянських часів. Причина цього - відсутність «зайвих» грошових коштів на оновлення дизайну . Однак прикрасити внутрішнє оздоблення дачі можна і без великих витрат.
Вам знадобиться
  • - дошки;
  • - фарба, лак, шпалери, тканину;
  • - декоративні елементи: фіранки, покривала, доріжки і т.д.;
  • - старі світильники і предмети для виготовлення абажурів.
Інструкція
1
Ретельно огляньте підлоги в будинку. Через те, що частина року дача варто нежитловий, дерев'яні настили швидко гниють і стають нерівними. Якщо це сталося, то підлоги варто поміняти - повністю або тільки деякі дошки. Щоб збільшити термін служби дерев'яного настилу, покрийте його лаком або фарбою. Для затишку і тепла постеліть доріжки або плетені килимки.
2
Декоруйте стіни і стеля. Їх можна пофарбувати, обклеїти шпалерами або оббити тканиною. Якщо у вас є невелика кількість шпалер, фарби і тканини, спробуйте з'єднати в одному інтер'єрі всі три різновиди декору.
3
Вікна промийте і пофарбуйте. Щоб на дачі стало світліше, замість старих штор повісьте легкі мереживні фіранки. Доречно будуть виглядати і жалюзі, які приховають кімнату від сторонніх.
4
Займіться старої дачної меблями. Зовсім безнадійні екземпляри відправте на звалище. Решта відремонтуйте, пофарбуйте і покрийте лаком. Замініть стару оббивку диванів і крісел. Придбайте або зшийте яскраві покривала, чохли, рушники, диванні подушки та постільні комплекти, які помітно пожвавлять і прикрасять інтер'єр.
5
Якщо ви хочете витримати інтер'єр дачі в одному стилі, підбирайте аксесуари та кольори відповідно до вашої задумкою. Стиль модерн, наприклад, передбачає прикраса стін живописом і фотографіями. Меблі в такому інтер'єрі повинна бути світлою, легкою, оригінальною, підлоги - різного рівня і покриття (дерево, плитка, паркет і т.д.). Дуже добре на дачі виглядає і інтер'єр у стилі вінтаж, що поєднує старовину і шик.
6
Не забудьте про освітлення кімнати. Гарні й оригінальні лампи і бра можна створити своїми руками зі старих настільних ламп і глечиків або ваз.
7
При створенні власного інтер'єру використовуйте старовинні предмети, які ви можете знайти на горищі або в коморі вашої дачі. Красивий посуд, музичні інструменти, капелюхи, іграшки та інші декоративні елементи додадуть приміщенню унікальний стиль і настрій.