Як обрізати лог.

Більшість серйозних програмних продуктів при виникненні внутрішніх помилок створюють спеціальний файл налагодження ( лог помилок). Він зазвичай містить необхідну інформацію для виправлення з'явився бага (недоробки).
Вам знадобиться
  • Будь текстовий редактор.
Інструкція
1
Деякі програмні комплекси постійно ведуть файли лог ов, таким чином даний документ може містити десятки тисяч знаків. Як правило, про виниклі багах користувачі повідомляють розробникам, щоб останні внесли зміни в програмний код. Але копіювати весь лог в тіло електронного листа просто безглуздо - він може бути занадто великий. Тому досить вирізати лише частина для відправки.
2
Лог-файли відкриваються будь-яким текстовим редактором, наприклад, «Блокнот» або за допомогою WordPad. Відкрийте ката лог програми, потім папку, в якій міститься лог . В деяких випадках такі файли мають атрибут «Прихований», тому слід виконати одну процедуру. Натисніть верхнє меню «Сервис» і виберіть пункт «Властивості папки». Перейдіть до вкладки «Вид» і зніміть позначку з опції «Приховувати системні файли».
3
Натисніть правою кнопкою миші на файлі, виберіть розділ «Відкрити за допомогою» і клацніть лівою кнопкою миші на рядку будь-якого текстового редактора. Якщо підходящого додатки в цьому списку не виявилося, натисніть «Вибрати додаток». У вікні, ви побачите розширений список встановлених програм. Але буває і так, що в цьому списку теж не знайдеться потрібної програми. Натисніть кнопку «Огляд» і вкажіть виконуваний файл редактора текстових файлів. Клікніть кнопку «ОК».
4
У вікні текстового редактора вам знадобиться скопіювати потрібний фрагмент тексту. Як правило, це останні рядки (сторінки) лог а чи певна частина документа. Для пошуку потрібної фрази достатньо скористатися однойменною інструментом. Щоб викликати вікно пошуку, натисніть клавіші Ctrl + F. В порожнє поле введіть фразу і натисніть клавішу Enter.
5
Скопіювати потрібний фрагмент можна за допомогою затиснутої лівої кнопки миші або функціональних клавіш виділення тексту (Ctrl, Shift, навігаційні стрілки). Скопіюйте виділений фрагмент тексту і вставте його у вікно відправки пошти. У крайніх випадках електронною поштою можна відправити файли лог а. Для цього перейдіть до поштової вікна і натисніть кнопку «Прикріпити».