Як прикрасити вікно в кухні. чи ставлять плінтус на підвіконня.

У створенні затишної обстановки на кухні не останню роль відіграє оформлення вікна. Ви можете знайти йому практичне застосування, якщо дозволяє величина підвіконня. Розташуйте там електричний чайник, мікрохвильовку або інші корисні речі. А можете пофантазувати, погортати інтер'єрні журнали і зробити вікно незвичайним і притягає погляд.
Вам знадобиться
  • - тканина для штор;
  • - швейна машинка;
  • - жалюзі, ролети;
  • - квіткові горщики, кашпо;
  • - гофрований папір;
  • - атласна стрічка.
Інструкція
1
Сшейте штори на кухонне вікно своїми руками. При виборі тканини звертайте увагу не тільки на красу, а й на практичність. Кухонні фіранки часто стираються, і матеріал повинен бути якісним. Інакше ваше виріб швидко втратить свій зовнішній вигляд.
2
Продумайте фасон для штор. На кухонному вікні будуть красиво виглядати і короткі, і довгі фіранки. Все залежить тільки від вашого смаку і місцерозташування вікна. Якщо поруч з ним знаходиться мийка або плита, то краще буде підібрати варіант з короткими шторками. Довгі будуть бовтатися під руками, частіше бруднитися і віднімати у вас час на прання.
3
Розгляньте варіант прикраси вікна для своєї кухні за допомогою жалюзі або рулонних штор (ролет). І ті й інші дозволяють прикрити рами до половини при інтенсивному сонячному світлі, який може бути неприємний при «спекотною» готуванні. А можна відкрити вікно повністю, згорнувши ролети. При такому оформленні у вас не буде зібраних штор по краях. Це звільнить місце на стінах по обидві сторони вікна, яке можна теж задіяти в декоративному оформленні кухні.
4
Повісьте уздовж вікна на стінах картинки в рамочках, красиві зв'язки цибулі або червоного перцю, декоративні тарілки.
5
Поставте на підвіконня горщики з квітами. На кухні специфічний мікроклімат, найчастіше підвищена вологість і тепло. Підберіть рослини з урахуванням цих вимог. Красиві горщики можна купити, а можна оформити своїми руками ті, що вже є.
6
Декоруйте горщики гофрованої папером різних кольорів. Відріжте від рулону прямокутник, у якого довжина буде дорівнює обхвату горщика. Додайте до цієї цифри ще 20 см. А ширину заміряйте по висоті квіткової ємності. Оберніть вирізаної деталлю об'єкт для декору і зав'яжіть по центру стрічечку з бантиком.
7
Розмістіть на вікні маленький зелений цілорічний город. Продумайте стильне оформлення для ємностей з пряними травами. Наприклад, можна сколотити ящик з необроблених дошок, у яких є кора і природні нерівності. Покрийте дерево паркетним або яхтним лаком. А горщики з піддонами вже поставте всередину такого, нарочито грубого, кашпо.