Як відремонтувати електронні ваги.

Електронні ваги сьогодні використовують як для вимірювання маси тіла так і для приготування різноманітних страв. Кухонні ваги особливо зручні для точних і прискіпливих господинь. Але навіть сама розумна електроніка має властивість ламатися.
Вам знадобиться
  • - Змінні батарейки
  • - Паперові рушники
  • - Банку консервів
Інструкція
1
Спробуйте змінити батарейки в ваших кухонних вагах. Можливо, причина несправності саме в тому, що скінчився заряд в попередніх батарейках.
2
Протріть ваги паперовими рушниками. Для цього їх можна навіть розібрати. Правда, не варто цього робити, якщо ви не впевнені, що потім зможете повернути ваги в первинний стан. Є ймовірність, що при експлуатації в механізм кухонних ваг потрапили частинки їжі і через це стався збій. До речі, слід врахувати, що деякі ваги можуть показувати не точну вагу, якщо габарити взвешиваемого продукту більше самих ваг.
3
Увімкніть кнопку калібрування ваг. Утримуйте її не менше 30 секунд доти поки на дисплеї терезів не з'явиться слово "CAL". Потім на дисплеї з'явиться інформація про вагу, який необхідно покласти на ваги для проведення калібрування. Як еталон ваги можна використовувати банку з консервами, або іншу ємність на якій точно вказана вага. Після закінчення 3-5 секунд на дисплеї з'явиться слово "PASS". Видаліть отримане значення ваги і вимкніть ваги - калібрування закінчена. Якщо калібрування пройшла невдало ви побачите напис "FAIL".
Зверніть увагу
Якщо ваги зламалися відразу ж після покупки, то за Законом «Про захист прав споживачів» ви маєте право обміняти несправний товар на аналогічний, або повернути гроші.
Корисна порада
Будьте готові віднести свої ваги в сервісний центр. Професіонали швидко і якісно усунуть поломку.
На сьогоднішній день електронні ваги широко використовуються для вимірювання кількості інгредієнтів при виготовленні різних блюд (настільні), вимірювання маси тіла (підлогові). Але, на жаль, будь-яка електроніка рано чи пізно ламається. Дотримуючись деякі рекомендації, ваги можна полагодити самостійно.
Інструкція
1
В першу чергу перевірте придатність елементів живлення електронних ваг. Для цього акуратно зніміть корпус ваг. Вийміть елементи живлення, перевірте їх роботу на іншому електронному приладі (завідомо робочому). Якщо справа саме в що сіли батарейках, просто замініть їх на нові.
2
Подивіться на шлейф, який з'єднує плату ваг і дисплей. Він може нещільно прилягати до них, що є причиною несправності приладу. Необхідно трохи підняти плату і притиснути її щільно до дисплея. Для цього візьміть маленький дерев'яний брусочок, встановіть його між платою і нижньою частиною корпусу.
3
Зверніть увагу на контактні кінці ваг, які при роботі (натиску на них) щільно прилягають до спеціальних ніжкам ваг. Від частого використання метал контактів може потоншати, і ваги стануть видавати помилку. Знайдіть підходящого розміру реле, замініть на ньому контакти, потім прикріпіть до них дроти (краще припаяти).
4
Почистіть електронні ваги . Акуратно видаліть частинки харчових продуктів в кухонних вагах або пилу в підлогових, потрапили всередину в процесі експлуатації. Протріть ваги сухим рушником, якщо випадково в них потрапила вода. Ймовірно, що це стало причиною збою. Врахуйте, що електронні ваги показують неточний вагу, якщо зважувати величина перевершує граничну норму.
5
Проведіть калібрування ваг. Для цього натисніть на кнопку і утримуйте її до тих пір, поки не з'явиться CAL (більше 30 секунд). Потім має з'явитися цифрове значення маси, за допомогою якого проводитиметься калібрування. Як еталон можна використовувати будь-який предмет, на якому вказаний точну вагу. Після закінчення декількох секунд на дисплеї з'явиться слово PASS. Калібрування завершена. Видаліть написи на дисплеї і вимкніть ваги . Якщо калібрування пройшла невдало, з'явиться напис FAIL. Повторіть операцію.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=OAd2HyeHbXA