Як відкрити курси перукарів.

Стиліст-перукар - цілком затребувана професія, яка гарантує стабільний дохід. Але навчання перукарів - ще більш перспективний, хоча і висококонкурентний бізнес. Відкриваючи власну школу, продумайте цікава пропозиція, якого поки немає на ринку - саме нестандартні ідеї принесуть вам дохід.
Інструкція
1
Вирішіть, кого саме ви будете навчати. Ви можете запропонувати курси підвищення кваліфікації для майстрів салонів, або готувати нові кадри для перукарень. Найкраще об'єднати обидва варіанти, це суттєво збільшить ваш прибуток.
2
Вивчіть ринок. Можливо, вам підійде франшиза вже працюючої російської або зарубіжної школи. Вибравши популярний в перукарнях колах бренд, ви забезпечите приплив зацікавлених клієнтів. Цікавлять вас компанії можна знайти в інтернеті, задавши в рядок пошуку відповідний запит.
3
Підшукайте відповідне приміщення. Вам буде потрібно просторий зал для занять, два-три перукарень місця, обладнані робочими столами, кріслами і дзеркалами. Ви можете вибрати приміщення в офісному або житловому будинку. Район розташування неважливий, проте подбайте, щоб до місця майбутніх курсів було зручно добиратися як громадським, так і особистим транспортом.
4
Закупити обладнання та витратні матеріали. Вибір марки засобів, з якими ви будете працювати, може залежати від вашого партнера. Якщо ви працюєте самостійно, укладіть договір з магазином професійної косметики та обладнання для салонів.
5
Продумайте навчальну програму. Запропонуйте базовий курс для новачків і кілька просунутих програм для фахівців. «Весільні зачіски», «Ламінування», «Колорирование» - всі ці курси можуть бути затребувані. Ви можете проводити їх самостійно, але набагато ефективніше домовитися з представниками великих косметичних брендів - вони можуть проводити навчання в рекламних цілях.
6
Розширте коло потенційних клієнтів. Запропонуйте курс для тих, хто хоче оволодіти азами перукарського мистецтва. Навчіть своїх учнів робити зачіски для себе, розкажіть їм про тонкощі професійного догляду за волоссям. Продумайте ефективну програму для неспеціалістів - вона може стати вашим унікальною пропозицією.
7
Подбайте про ефективну рекламу своїх курсів. Створіть власний інтернет-сайт, де ви будете розповідати про програми, розміщувати фотографії та цікаві матеріали про бізнес. Чим більше інформації на вашому сайті, тим він більше людей його відвідають. Беріть участь в галузевих виставках - ви зможете заявити про себе, а заодно дізнатися про новинки перукарського бізнесу і познайомитися в можливими партнерами.
Чи не найбільша проблема для того, хто вирішив обладнати в столиці перукарню або невеликий салон краси - це пошук приміщення, а потім залагоджування багатьох формальних питань, пов'язаних з використанням цього приміщення. Є, звичайно, ще висока конкуренція, але в перукарському бізнесі вона ніколи буде завжди.
Вам знадобиться
  • - приміщення на першому поверсі житлового будинку;
  • - комплект меблів і устаткування для перукарні (класом не нижче середнього);
  • - знання всіх нових «течій» в сфері краси та догляду за собою;
  • - кілька майстрів з хорошою репутацією (від чотирьох до восьми).
Інструкція
1
Придбайте (якщо дозволяють кошти) або орендуйте площа на першому поверсі житлового будинку, з виходом на людну вулицю і можливістю створення другого виходу - для персоналу. Важливо також, щоб приміщення вже було підключено до стандартного набору інженерних комунікацій, перебоїв з подачею води, світла і тепла хороша перукарня собі дозволити не може. Перевести в Москві приміщення з житлового фонду в нежитловий буває проблематично, доречно буде доручити вирішення цього питання спеціалізованій фірмі, яка надає юридичні послуги такого роду.
2
Обладнайте приміщення, не шкодуючи на ремонт і обробку коштів - хороший інтер'єр значно впливає на статус такого закладу, як перукарня. Можливо, вам доведеться переобладнати приміщення, відокремивши зону для персоналу від основного залу, на вході стоїть передбачити місце для адміністратора. Меблі та обладнання для перукарні повинно бути на відповідній вашому закладу висоті - в салоні краси все має бути естетично повноцінним.
3
Обміркуйте набір послуг, які будуть надаватися у вашій перукарні, виходячи з того, що чим більше, тим краще. Московську публіку складно чимось здивувати, всі новинки в індустрії краси засвоюються моментально, тому якщо ви в чомусь відстанете, це відразу кинеться в очі. Будьте в курсі всіх новин у своїй сфері і намагайтеся якомога частіше додавати інноваційні «родзинки» (плетіння афрокосичек, нові методи нарощування волосся і т.п.).
4
Знайдіть декількох користуються доброю славою майстрів і постарайтеся залучити їх до свого закладу. Можна підвищити відсоток від виконання кожного замовлення порівняно з тим, що перукар отримує у конкурента, можна зробити більш комфортною саму роботу, організувавши, наприклад, гаряче харчування або виділивши для персоналу зону відпочинку. Кадри в індустрії краси вирішують дуже багато чого - левова частка клієнтів приходять до хорошим для них майстрам, навіть якщо ті переходять працювати в іншу перукарню.