Як вибрати мінімийки для авто.

Мінімийки роблять процес миття автомобіля простим, швидким і результативним - ви економите свій час, воду і зберігаєте покриття машини в непошкодженому стані. Вам не потрібно стояти в черзі на автомийку, помити машину можна в будь-який зручний час.
Інструкція
1
Зверніть увагу на продуктивність (показник витрати води в одну хвилину або годину). Стандартні моделі витрачають від 7 до 12 літрів води за хвилину - цього достатньо для того, щоб обробити всю необхідну площу. Чим вище буде показник, тим менше ви використовуєте води для однієї мийки.
2
Показник тиску поршневого насоса - оптимальним вважається величина в 120-130 бар.
3
Якщо ви хочете кількісно оцінити ефективність роботи апарату, то виконайте нескладні розрахунки - помножте величину тиску в барах на продуктивність (літр/хв) і розділіть отриману цифру на 600. Чим вище отримана величина, тим вище буде ефективність роботи апарату.
4
Вибирайте модель з фільтром або придбайте його окремо - ви забезпечите захист двигуна від попадання в нього найдрібніших частинок з брудної води. Наявність фільтра збільшує термін експлуатації мийки. Навіть якщо в базовій комплектації врахована наявність вбудованого фільтра, придбайте фільтр тонкого очищення для захисту помпи від механічних частинок, що містяться у воді для миття. Фільтр повинен підлягати періодичній очистці або миття, тобто бути багаторазовим.
5
Зверніть увагу на матеріал, з якого виготовлена помпа минимойки - від його якості залежить довговічність апарату. Помпи бувають пластикові та металеві. Пластикові помпи дешеві, можуть бути розбірними і нерозбірними. Нерозбірну помпу при поломці доведеться міняти повністю, а її вартість трохи менше ціни цілої минимойки. Розбірну помпу можна відремонтувати. Пластик реагує на гарячу воду і перегрів. Металева помпа з алюмінію вважається якісною і найнадійнішою.
6
Наявність декількох насадок полегшує прибирання і підвищує її якість. Пінна насадка рівномірно розподіляє миючий речовина по поверхні - це дозволяє економити засіб і прискорює миття. Якщо насадок в комплекті всього одна або дві, то уточніть, чи є можливість замовити інші, щоб зробити мінімийку більш функціональною.
7
Автоматичне припинення подачі води і вимикання апарату продовжує термін служби мийки - прилад перестає працювати, як тільки ви кинете ручку пістолета.