Як завантажити фото в гру.

У грі The Sims 2 розробниками передбачена можливість додавання користувацького контенту. У мережі можна знайти багато цікавих і якісних робіт, але як бути, якщо хочеться прикрасити гру чимось своїм, більш особистим, наприклад, завантажити в гру улюблене фото?
Вам знадобиться
  • - фотографія;
  • - SimPE;
  • - Microsoft .NET Framework;
  • - графічний редактор.
Інструкція
1
Для того щоб втілити ідею в життя, вам будуть потрібні програма SimPE і графічний редактор. Необхідно пам'ятати і те, що SimPE не працює без пакета Microsoft .NET Framework. Самий простягни спосіб завантажити фото графию в гру - перефарбувати вже наявну (ігрову) фото графию або картину. Запустіть SimPE і виберіть вкладку Object Workshop. Натисніть на кнопку «Почати» і дочекайтеся, поки завантажаться всі об'єкти з каталогу. У списку виберіть розділ «Прикраси» і категорію «Настінні».
2
Підберіть картину або плакат, відповідний за розміром і пропорціями до вашої фото графії, виділіть його лівою кнопкою миші та натисніть на кнопку «Далі». У групі «Завдання» за допомогою списку встановіть значення «Перукарські». Натисніть на кнопку «Далі» або Start і збережіть свій майбутній Реколор, присвоївши файлу оригінальне ім'я і вказавши потрібну директорію.
3
Перейдіть на вкладку Plugin View і відкрийте ресурс Texture Image (TXTR), клікнувши по ньому лівою кнопкою миші. У полі TXTR Editor клікніть по текстурі правою кнопкою миші і виберіть у спадному меню пункт Export. Збережіть зображення в тій директорії, яку самі зможете знайти. Поверніть програму SimPE.
4
Запустіть графічний редактор і відкрийте фото графию, яку хочете завантажити в гру , а також щойно експортовану зображення. Вставте на текстуру картини своє фото, підберіть потрібний масштаб для фото графії, не порушуючи розмірів і пропорцій текстури, і збережіть нове зображення в окремий файл (або в той же - значення не має).
5
Розгорніть SimPE і клацніть по текстурі в поле TXTR Editor правою кнопкою миші, у випадаючому меню виберіть пункт Import або натисніть на однойменну кнопку у вікні програми. Вкажіть шлях до створеної вами текстурі, вона замінить ігрову. Щоб ваше фото не міняло вид при віддаленні камери, знову клікніть по текстурі правою кнопкою миші і виберіть пункт Update all sizes («Оновити всі розміри»).
6
Переконайтеся, що в полі Format стоїть значення DXT3Format (воно не дозволить втратити якість). Натисніть на кнопку Commit і збережіть внесені в файл зміни. В ресурсі Material Override (MMAT) нічого змінювати не треба. Якщо необхідно, можете змінити властивості матеріалу в розділі Material Definition (TXMT), але без особливих знань краще його не редагувати.
7
Помістіть створений package-файл в папку Downloads, запустіть гру і насолоджуйтеся результатом. Пам'ятайте, що в каталозі є предмети, що не перефарбовуються. Якщо вам попався саме такий, Реколор не з'явиться. У цьому випадку просто виберіть інший об'єкт для перефарбовування. Також не присвоюйте свого файлу занадто довге ім'я - це теж може стати причиною того, що перефарбування не відображається в грі.