Як налаштувати динамічний адресу.

Динамічний адресу є технологією, яка дозволяє оновлювати інформацію на DNS-сервері в режимі реального часу або в автоматичному режимі. Вона використовується для створення постійного доменного імені на комп'ютері із змінним IP- адресу ом. В даний час існує чимало провайдерів динамічного DNS, серед яких найпопулярнішими є DynDNS, no-ip, TZO, FreeDNS та інше.
Інструкція
1
Зареєструйтеся на сайті обраного вами провайдера. Приміром, для провайдера DynDNS перейдіть за посиланням https://account.dyn.com/entrance/, де введіть свої контактні дані, придумати логін і пароль. Після чого натисніть кнопку «Create Account». Дуже важливо при цьому вказати реальний електронний адресу , оскільки на нього прийде лист з підтвердженням реєстрації. Активуйте обліковий запис, клацнувши на посилання в листі.
2
Виберіть відповідне доменне ім'я і зв'яжіть його зі своїм членством. Для цього перейдіть в розділ «My Services» і виберіть пункт «Add Host Services». Придумайте домен третього рівня із запропонованих системою варіантів.
3
Ознайомтеся з умовами користування сервісом, натисніть кнопку «Next». Після цього підтвердіть створення динамічного адресу а, натиснувши кнопку «Activate Services».
4
Впишіть вказаний адресу в настройки ADSL модему або роутера, щоб автоматично прив'язати його до динамічного IP- адресу у провайдера. Якщо ви підключаєтеся до інтернету прямо з комп'ютера, то необхідно завантажити спеціальну програму з сайту провайдера. У першому випадку необхідно запустити налаштування модему, вибрати розділ DDNS і перейти до пункту Tools або Advanced, в якому вказати створений динамічний адресу .
5
Скачайте на свій персональний комп'ютер програму для керування динамічним адресу ом. Для цього на сайті вашого провайдера перейдіть в розділ завантажень. Приміром, для сервісу DynDNS додаток для скачування знаходиться за посиланням http://dyn.com/support/clients/.
6
Запустіть встановлену програму і введіть дані аккаунта для авторизації. Відзначте галочкою адресу , який ви хочете пов'язати із комп'ютером, після чого перейдіть до налаштувань і відзначте запуск програми разом зі стартом операційної системи.