Як знайти постачальників продуктів.

Безперебійні поставки якісних продуктів - це запорука успішної діяльності будь-якого підприємства, що працює в продовольчій сфері. Тому до вибору постачальників потрібно підходити особливо ретельно.
Вам знадобиться
  • - рекомендації колег;
  • - інформація про умови поставок.
Інструкція
1
Почніть пошук постачальників продуктів зі збору рекомендацій ваших колег. Запитайте знайомих керівників про те, хто постачає їм продовольчі товари. Дізнайтеся, чи давно вони співпрацюють з цими постачальниками, чи завжди поставки виробляються точно в строк, чи є претензії до якості продукції.
2
Виходячи з отриманих рекомендацій, складіть список найбільш авторитетних і надійних фірм. Зробіть його у вигляді таблиці, де у верхніх стовпцях будуть розташовуватися назви компаній, а в рядках крайньої лівої колонки - критерії оцінки (швидкість доставки, наявність знижок на великі оптові замовлення, виплата неустойки за неякісні продукти або несвоєчасну доставку, ціни та ін.).
3
Якщо дані фірми мають офіційні сайти, на яких можна ознайомитися з прайс-листом, то скопіюйте собі ціни для порівняння з іншими компаніями. Для отримання більш повної інформації відвідайте їх офіси.
4
Проаналізуйте отримані дані. Якщо ви не знайшли відповідних умов (ціни занадто високі, відсутність гарантій та ін.), То розгляньте варіант доставки продовольства з оптових баз без посередників. Розрахуйте кількість продуктів , необхідних вашому підприємству на тиждень. Дізнайтеся у транспортній компанії вартість навантаження, перевезення та розвантаження цих продуктів . Для багатьох дрібних підприємців такий спосіб доставки є більш вигідним. Крім того, ви особисто зможете керувати процесом закупівлі та доставки і на місці вносити коректування в асортимент і кількість продукції.
5
Якщо вам потрібні постачальники м'ясної продукції, то можете самостійно знайти виробників з найкращим поєднанням ціни і якості. Дізнайтеся, чи є поблизу вашого міста фермерські господарства, які займаються розведенням худоби і продажем м'яса. Підготуйте письмове комерційну пропозицію їх власникам, в якому повністю відобразіть не тільки всі умови вашого майбутнього співробітництва, але й переваги даної угоди. Фермери насилу знаходять вихід на міські ринки і змушені в основному торгувати через посередників. Так що у вас є шанс укласти вигідний контракт на поставку продуктів і підтримати вітчизняних виробників.