Як скасувати саб клас. Як скасувати саб і взяти новий.

Система під класів (саб класів ) в MMORPG Lineage II дозволяє додати ігровому персонажу до трьох додаткових професій. Важливою особливістю розвитку підкласу є можливість отримання умінь, що підсилюють основний і подвійний клас. До поновлення GoD через унікальні Скіл гравці часто вибирали важко розвиваються підкласи. В GoD вміння були уніфіковані. Тому тепер іноді простіше скасувати саб клас і почати його розвиток з іншою професією.
Вам знадобиться
  • - офіційний клієнт Lineage II;
  • - аккаунт на офіційному сервері Lineage II;
  • - підключення до інтернету.
Інструкція
1
Прокрутіть в «Село Хто говорив Острова». Використовуйте систему Телепорт, доступну через NPC класу «Хранитель порталу», які знаходяться в будь-якому місті чи початковій селі. Прямий телепорт в «Село Хто говорив Острова» доступний з міст «Глудін» і «Глудіо», а також деяких сіл.
2
Якщо ви погано знайомі з розташуванням NPC в «Селі Хто говорив Острова», то відразу ж після порту відкрийте вікно карти. Натисніть кнопку на панелі інструментів гри або натисніть сполучення клавіш Alt + M.
3
Підведіть персонажа до сходів, що вели до входу в центральну будівлю «Села Хто говорив Острова». На карті воно позначене як «Музей». Виберіть напрямок огляду на будівлю (покажчик персонажа на карті буде спрямований на південь).
4
Знайдіть NPC Реан. З поточного становища (камера направлена на музей) поверніться направо на 90 ° і рухайтеся до тих пір, поки не «упретеся» найближчим будівлю. Прямо перед вами буде стояти NPC «Драндум». Поверніться ще раз направо на 90 ° і слідуйте уздовж будівель. Зліва ви побачите NPC Реан з титулом «Керуючий Вибором Професії». Також можна заздалегідь взяти в ціль потрібного NPC, ввівши в чаті команду «/target Реан» і натиснувши Enter і підійти до нього, активувавши дія атаки кнопкою настроюваної панелі або командою/attack.
5
Відкрийте діалог взаємодії з NPC Реан. Клацніть по ньому два рази. В діалозі виберіть пункт «Додати підклас після видалення (скидання)».
6
З'явиться наступний діалог, в нижній частині якого буде наведено назви всіх під класів , наявних у персонажа на даний момент. Клікніть по пункту, відповідному підкласу, який необхідно скасувати.
7
У наступному діалозі буде представлений список доступних професій, які можуть замінити відміняв підклас. Клікніть на бажаний варіант. Погодьтеся з попередженням. Підклас буде скасований разом з усіма вивченими на ньому вміннями. Ви зможете почати розвиток підкласу, в основу якого буде покладена обрана професія.