Як побудувати катер на повітряній подушці.

Така забава, як катання по землі або підлозі на катері з повітряною подушкою, тепер доступна будь-якому бажаючому. Для виготовлення повітряної платформи досить запастися необхідним інвентарем і освоїти інструкцію по збірці.
Вам знадобиться
  • - клеєна фанера
  • - брезент
  • - пневмомашин для видалення опалого листя
  • - герметизуюча стрічка
  • - меблевий степлер
  • - скоби
  • - ножівка
  • - наждачний папір
  • - кришка від кавової банки
Інструкція
1
Визначте і відзначте на шматку клеєної фанери розміром 120 х 120 см центр. Накресліть коло? 120 см. Відзначте всередині кола місце, де буде розташовуватися пневмомашин, попередньо вимірявши її насадку.
2
За допомогою ножівки випиляєте коло по олівцевим позначок, потім виконайте отвір для пневмомашини. Для видалення скалок і згладжування будь-яких нерівностей зачистите зрізи наждачним папером.
3
Підкладіть під коло брезент, який повинен виступати за межі кола на 20 см. Підверніть виступаючі ділянки наверх кола і закріпіть за допомогою степлера. Слідкуйте, щоб брезент ні натягнутий занадто сильно, обов'язково залиште між ним і платформою зазор. Не блокуйте отвір для пневматичного пристрою.
4
Після прикріплення брезенту по всьому діаметру, заклейте його краю герметизуючою стрічкою для запобігання виходу повітря.
5
У центр кола покладіть круглу пластикову кришку від банки з-під кави і в її центрі просвердлите отвір, також проходячи наскрізь і платформу. Обережно, намагаючись не пошкодити брезент, з'єднайте їх разом п'ятьма шурупами.
6
На нижній частині платформи зробіть шість отворів? 5 см, розташовуючи їх на рівній відстані одне від іншого, відступаючи по 13 см від зовнішнього краю кришки.
7
Переверніть платформу, помістивши в підготовлений отвір пневмомашини. Після того як вона наповнить подушку повітрям, всередині посилиться тиск. Однак повітря почне вириватися через пророблені в нижній частині отвору. При цьому наповнення повітрям сягатиме певної мітки, тиск молекул стане перевищувати силу тяжіння. В результаті чого платформа буде підніматися з сидячим на ній людиною будь-якій ваговій категорії.
8
Платформа почне обертатися в той момент, коли сідок перенесе масу свого тіла на одну сторону в момент, коли його потягнули або штовхнули.