Як вибрати шубу на ринку.

Покупка шуби давно перестала бути чимось виходять за рамки повсякденності. Кількість дорогих хутряних виробів радує погляд. Але при цьому, навіть придбання шуби у фірмовому магазині не може служити гарантією, що товар якісний. Що вже говорити про ринку . Ціни, звичайно, нижче, але і ризику значно більше. Щоб не шкодувати про вибір, підходьте до нього з розумом.
Інструкція
1
Приходьте на ринок з чітким уявленням про те, що саме ви хочете отримати від покупки. Вирішіть, для чого вам потрібна шуба. Як довго ви плануєте її носити? Наскільки тепле хутро вам потрібен? Ці питання допоможуть вам краще підготуватися до вибору шуби.
2
Основний об'єктивний показник хутра - зносостійкість, всі інші - суб'єктивні. Найдовший термін шкарпетки у шуб з видри, найкоротший - у кролика і зайця. Добре вироблена норкова шубка прослужить вам близько 10 сезонів. Все це актуально тільки за умови дотримання правил зберігання хутряних виробів.
3
У першу чергу понюхайте шубку. Фабричні вироби не мають різкого неприємного запаху, а ось «самовиделанние» часто цим страждають.
4
Проведіть рукою проти хутра. Підшерсток повинен бути густим і м'яким. Остьові волоски не повинні ламатися.
5
Струсніть шубу. Надто рясне осипання волосків, може свідчити про те, що вичинка хутра була проведена з порушенням технології. Не забудьте, «опад» для нової шуби - явище природне, але він не повинен бути надмірним.
6
Огляньте шубу ретельно. Хутро на всій площі повинен мати рівну довжину, не повинно бути вм'ятин і тим більше лисин. Особливу увагу приділіть прихованим місцях: під коміром, на внутрішній стороні поличок, пахвами,.
7
Не вибирайте занадто легку шубку. Легкість досягається за рахунок розтягування шкіри, а це робить хутро рідкісним і менш теплим.
8
Якщо ви купуєте норкову шубу, міцність хутра можна перевірити таким чином: підніміть шубку, схопивши пальцями кілька волосин. Трохи покачайте її. Добре вироблений хутро стійок до подібних випробувань.
9
По можливості вибирайте шубу з незашітим нижнім краєм. Це дозволить вам оглянути хутро з вивороту. Шкіра повинна бути м'якою і еластичною. Якщо кожевая тканину шарудить або занадто жорстка, шуба не прослужить довго.
10
Огляд шуби з вивороту дозволить вам визначити якість пошиття. Пластини хутра повинні бути не менше 15х15 см. Норковая шкурка може мати довжину 50-90 см. Занадто вузькі або маленькі шматочки хутра роблять шубу менш зносостійкою.
11
Якщо ви хочете, щоб шуба служила довго, не вибирайте вироби, зшиті по «італійською технологією». Це шуби з довгих вузьких шматочків, зшитих по косою. При цьому колір підбирається на комп'ютері. Готовий виріб виглядає дуже ефектно, хутро чудово переливається на світлі і струмує. Але шви з часом витягуються і стають більш помітними. При носінні така шуба немов розкладається на шматочки.
12
Часто продавці намагаються продати шубку дорожче, посилаючись на рідкісний окрас хутра. Тому перевірте, чи не фарбували чи вашу шубку. Найдорожчий природний колір у шуби з норки - «чорний діамант». Це чорне хутро з легким синюватим або фіолетовим відливом. Але його дуже легко створити за допомогою барвників з дешевших відтінків. Розсуньте хутро і огляньте підшерсток і мездру. Підшерсток повинен бути абсолютно чорним, а на шкірі не повинно бути видно слідів фарби.
13
Щоб відрізнити хутро норки від хутра бабака або кролика, подивіться на остевой волосся. У норки він жорсткий, у кролика - м'який. Хутро бабака відрізняється від норки неоднорідною завдовжки. У норки підпушок і ость мають однакову висоту на всьому протязі.
14
Купуючи шубу з чорно-бурою лисиці, подивіться, як пофарбований волосся по довжині. Чорнобурка має три кольори: чорний, білий, сірий. Якщо волосся пофарбований тільки в два відтінки - перед вами набагато дешевший лісопеса.
15
Якщо ви купуєте фарбовану шубку модного відтінку, проведіть по хутру трохи вологою рукою, щоб перевірити стійкість фарби. Не забувайте, що забарвленням часто намагаються приховати дефекти хутра.
16
Не забувайте, що шуба шиється не тільки з хутра. Подивіться, як виготовлена підкладка. Криві строчки, незакриті шви, стирчать нитки свідчать про невисоку якість всього виробу.
17
Зверніть увагу на поведінку продавця. Якщо він упевнений в якості свого товару, то спокійно поставиться до всіх ваших маніпуляціям з шубою. Коли найменша спроба доторкнутися до хутра різко присікається, відмовтеся від покупки. Якщо ця шуба не може пережити дотик покупців, як вона буде виглядати після години пік у громадському транспорті?