Як відправити лист відразу декільком адресатам. Як відправити лист в mail.ru декільком адресатам.

Раніше, щоб відправити листи багатьом адресатам , потрібно було надписати кожен конверт окремо. В електронній пошті є й інші можливості. Масові розсилки потрібні при відправці поздоровлень, запрошень, прес-релізів і як один з методів директ-маркетингу.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - інтернет;
  • - доступ в поштовий сервіс або програму.
Інструкція
1
Зайдіть в поштову скриньку і створіть нове лист. Введіть першу літеру адреси, і у вас відкриється список одержувачів, у яких з неї починається назва поштової скриньки. Виберіть з них потрібний е-мейл і клацніть на ньому мишкою. У відповідному віконці з'явиться адресу і кома після нього. Аналогічно повторіть введення даних для решти одержувачів. Додайте тему послання, текст самого листа і необхідні вкладення. Після того як ви закінчите оформлення, натисніть кнопку «відправити». Ваше лист отримають всі власники перерахованих поштових адрес. Правда, кожен з них буде знати, що він - не єдиний одержувач.
2
Скористайтеся можливостями адресної книги. На різних поштових сервісах ця послуга реалізована по-своєму, але по одній логіці. В кінці рядка «кому» є значок, що позначає адресну книгу. У неї автоматично додаються адреси, яким ви вже посилали повідомлення. Натисніть на символ, щоб перед вами відкрився весь список. Поставте галочки навпроти тих, кого ви хочете додати в одержувачі даного листа. Натисніть кнопку «додати обраних». Зазначені адреси з'являться в рядку «кому».
3
Введіть потрібні дані вручну. Це доведеться зробити, якщо ви раніше не відправляли листи за цими адресами. Необхідно розділяти кожен з них комою і пробілом. Наприклад: ivan@yandex.ru, postnam @ mail, kuda@rambler.ru.
4
Врахуйте, що в адресному рядку може поміститися не більше 25 адрес. Якщо ви маєте намір відіслати дане повідомлення більшій кількості осіб, використовуйте поля «копія» і «прихована копія».
5
Додавайте одержувачів в рядок «прихована копія», якщо хочете, щоб інші одержувачі не знали, що ви надсилаєте це лист не тільки їм. Сточки з'явиться, якщо клікнути на пропозицію «показати все поля» або на відповідний напис над рядком «кому». Цей спосіб має істотний недолік: адресати можуть не отримати ваші відправлення. Роботи поштових систем, що борються зі спамом, видаляють такі листи.
6
Увійдіть в налаштування поштової скриньки і створіть шаблон листа з текстом, який ви хочете відправити багатьом одержувачам. А тепер вручну для кожної адреси створіть лист, введіть одержувача і виберіть тему. Її достатньо ввести один раз, і далі вона буде з'являтися в випадає рядку. Прикріпіть файл, якщо необхідно, і натисніть «відправити». Цей метод дозволяє уникнути спам-фільтрів і домогтися враження, що ви пишете саме цій людині. Заодно максимально зменшує кількість ручної роботи.
7
Скористайтеся спеціальними програмами для масової розсилки листів. Вони дозволяють відсилати до декількох сотень повідомлень за хвилину і максимально спрощують всі етапи написання листів. Виберіть найбільш відповідну вам програму і скачайте її з одного з тематичних сайтів.
Масова розсилка - можливість відправляти лист відразу декільком одержувачам - особливо корисна, коли потрібно відіслати поздоровлення небудь запрошення, або розіслати прес-реліз. Такою функцією володіють багато поштові сервери, і для її використання досить виходу в інтернет.
Інструкція
1
Щоб відправити лист одночасно декільком адресатам, які вже є в списку ваших контактів, відкрийте електронну пошту (алгоритм розсилки листів декільком адресатам ідентичний у багатьох поштових програмах). Натисніть на вкладку «Написати листа» і заповніть поля для створення нового повідомлення: його тему і сам текст.
2
Виберіть посилання «Додати» або зображення записника. Тим самим ви завантажте список адресної книги, в якій відзначте галочкою тих, кому потрібно відправити лист. Знову натисніть на «Додати» або просто клацніть по вільному полю.
3
В адресному рядку «Кому» з'явиться перелік всіх введених адрес. Натисніть на «Відправити», і користувачі отримають ваш лист. Однак крім листи вони побачать в рядку «Кому» і адреси всіх інших отримувачів.
4
Якщо ви хочете приховати від одержувачів, що застосували функцію масової розсилки, скористайтеся одним із двох способів. Після заповнення теми і тексту листа введіть ім'я одержувача в комірці «Кому», а потім натисніть на посилання «Прихована копія». Під осередком з'явиться додаткове порожнє поле, в якому виберіть потрібних адресатів, скориставшись попереднім методом. Знову натисніть на «Відправити». Ваш лист буде відіслано всім одержувачам, хоча це не гарантує факт його отримання. Роботи багатьох поштових систем розглядають такі листи як спам і нерідко видаляють.
5
Щоб уникнути потрапляння листи в спам-фільтр відправляйте повідомлення через «Черновик». Введіть тему і текст у відповідні поля, а потім натисніть на посилання «Зберегти як чернетку». Перейдіть у розділ «Черновик» в лівій стороні сторінки і натисніть на збережене лист. Перед вами з'явиться шаблон листа, в якому не проставлений лише адресу одержувача. Введіть вручну потрібну електронну пошту і натисніть на «Відправити», після чого поверніться в розділ «Черновик» і повторіть процедуру для кожного нового користувача.