Як тримати пляшечку при годуванні.

Згідно зі статистикою, проблема нестачі грудного молока зустрічається досить часто. При недостатньої лактації доводиться вдаватися до штучного вигодовування, у якого є свої суворі правила: дозування суміші, правильна обробка посуду, становище пляшечки під час годування - все це має велике значення.
Інструкція
1
Положення пляшечки при годуванні дуже важливо: від того, наскільки правильно ви будете її тримати, залежить, як скоро наїсться дитина, яка не захлинеться він і чи не наковтається Чи повітря.
2
Завчасно ретельно вимийте пляшечку як всередині, так і зовні: вона не повинна вислизати з долоні. Розвівши суміш, збовтайте її і обітріть пляшечку насухо рушником. Візьміть її в долоню за нижню частину: пальці повинні надійно охоплювати її поверхню.
3
Візьміть малюка на руки, в те положення, в якому ви годуєте його грудьми. При ложив пляшечку до щоки, перевірте, чи не гаряча вона. Під час годування тримайте пляшечку під кутом 45 градусів - так, щоб соска весь час була заповнена сумішшю. Якщо в соску буде повітря, дитина може його заковтнути, а це загрожує не тільки відрижками, а й сильною блювотою, і безсонними ночами - газоутворення напевно викличе кишкові кольки. Будучи не в змозі спати спокійно, дитина вимотав сам і змучить вас.
4
Головка немовляти під час годування повинна бути злегка піднята. Слідкуйте за тим, щоб вона не закидалася і не свешивалась набік, - в іншому випадку маляті буде важко ковтати, і він може навіть поперхнутися.
5
Ні в якому разі не піднімайте пляшечку вертикально: дитина може захлинутися, особливо, якщо отвір у соску - велике. Щоб уникнути подібних неприємностей, слід купувати соски, виходячи з віку малюка, з отворами відповідної форми і розміру. В ідеалі воно має бути таким, щоб суміш з перевернутої догори дном пляшки не витікала цівкою, а капала невеликими краплями. Пам'ятайте: у немовляти є потреба не тільки в їжі, але і в ссанні. Швидко випивши суміш з пляшечки через великий отвір, він не зможе задовольнити цей рефлекс.
6
Якщо є можливість вибору, підберіть пляшечку для годування зручною саме для вас форми. За відгуками мам, найкраще «лягають» в руку широкі «приталені» пляшечки. Вони виробляються під багатьма торговельними марками: Nuby, Avent Philips, Bebe Confort і ін. Деякі з них мають по боках спеціальні виїмки або гумові вставки, за які їх дуже зручно тримати. У продажу також є пляшки для годування, сконструйовані з нахилом, так звані «кутові» (наприклад, фірми Chicco). Після придбання такої пляшечки питань про те, як правильно її тримати під час годування, не виникає.