Як відзначати всіх відразу друзів на картинці.

Соціальні мережі Рунета користуються великим попитом. Майже кожен зареєстрований користувач має великий список друзів . Викладаючи на своїй сторінці цікаві картинки або фотографії, хочеться поділитися з кожним другом. Щоб послати кожному з них, доведеться витратити величезну кількість часу. Саме тому винайшли спеціальний скрипт, який дозволяє легко і швидко відзначити всіх друзів відразу.
Інструкція
1
Після того як ви пройшли реєстрацію в соціальних мережах, поступово список ваших друзів стає все більше і більше. З'являються нові знайомі. Наприклад, ви хочете зробити кожному приємний сюрприз у вигляді листівки з поздоровленням. Відзначити вручну кожного друга занадто довго. Істотно полегшити це завдання може тільки унікальний скрипт. Саме завдяки йому відмітка величезного списку друзів забере у вас всього декілька секунд.
2
Спочатку завантажте на свою сторінку картинку або фотографію і натисніть кнопку «Відзначити». На вашому екрані вискочить віконце з усім списком друзів . Після цього періть все що написано у вашій адресному рядку, і вписуйте скрипт javascript: for (blabla = 0; blabla
3
Після написання даного скрипта натисніть клавішу Enter. Оновлення свою сторінку клавішею F5. Через декілька секунд ви побачите, що на зображенні або фотографії відзначені всі ваші друзі.
4
Даний скрипт не запрошувати логіна і пароля від вашої персональної сторінки в соціальних мережах. Якщо при спробі відзначити друзів на фотографії або відео трапиться запит ваших даних, нічого не вводьте. Це махінації шахраїв, які в інтернеті вказують не правдиву інформацію і намагаються зламувати сторінки з метою спам-розсилки.
Корисна порада
Існує кілька таких скриптів, за допомогою яких можна відзначити друзів на фото, відео або, наприклад, запрошення в вступ до групи.
Вконтакте - це ресурс, на якому можна спілкуватися з друзями, ділитися новинами, викладати фотографії, слухати музику і дивитися відеозаписи. Чим довше ви користуєтеся контактом, тим більше віртуальних друзів у вас з'являється. Люди, які встигли обзавестися кількома сотнями друзів, часто відчувають труднощі, якщо потрібно відзначити всіх людей на відео і на фотографії. Існують спеціальні скрипти, які дозволять вам швидко відзначити на картинках і записах всіх ваших друзів.
Інструкція
1
Уявіть таку ситуацію. Ви виклали на своїй сторінці цікаве відео про ваші пригоди закордоном або просто хочете поділитися з друзями забавною записом. Ніж вам доведеться відзначати всіх своїх друзів окремо? Насправді відзначити всіх своїх друзів можна всього за пару секунд. Спершу завантажте на свою сторінку відео і натисніть на ньому кнопку «Відзначити». На екрані з'явиться віконечко зі списком всіх ваших друзів. Потім ви ставите в адресний рядок курсор, перете адресу сторінки і вписуєте замість нього скрипт: javascript: for (blabla = 0; blabla <5000; blabla ++) {var elem = document.getElementById ('f' + blabla); if (elem == null) break; elem.onclick (); }. Потім ви натискаєте кнопку введення і оновлюєте сторінку. Через пару секунд ви побачите, що на викладеному вам відео відзначені всі ваші друзі.
2
Якщо ви завантажили на свою сторінку цікаву картинку або фотографію і хочете оповістити про це всіх своїх друзів, то для цього також можете скористатися одним хорошим скриптом. Спершу ви заходите на сторінку потрібної фотографії і знову натискаєте на кнопку «Відзначити». Також, як і у випадку з відео, на екрані з'явиться віконце зі списком всіх ваших друзів в контакті. Потім ви ставите курсор на адресний рядок і копіюєте туди наступний скрипт: javascript: (function () {function getPhotoInfo () {if (res =/([0-9\-]+)_(\d+)/.exec(location .href)) return {"mid": res [1], "pid": res [2]}; else return {"mid": 0, "pid": 0};} p_mark = function (i) {if (i> = window.friends.length) {ge ('rotating'). innerHTML="All friends have been marked on this photo!"; clearTimeout (timerID); return;} request_uri = “/photos.php?act=put&pid=”+mid+”_”+pid+”&id=”+mid+“&oid=0&subject=”+window.friends[i].id+”&name=”+encodeURI(window.friends[i].name)+”&add=1&x=0&y=0&x2=100&y2=100?;img = New Image (); img.src=request_uri; ge ('commentArea'). InnerHTML = (i + 1) + "of" + window.friends.length + "friends have been marked!"; TimerID = setTimeout (" p_mark ("+ (i + 1) +") ", 500);}; p_markall = function () {if (! confirm (" Are you sure want to mark all friends? \ r \ n \ r \ n \ r \ nBugs & Thanks: http://vkontakte.ru/note8009721?oid=5500005?)) return; ge ('rotating'). innerHTML="Processing Please wait ..."; ajax = new Ajax (function (a, r) {eval (r); window.friends = fr; p_mark (0);}, function (a, r) {alert ("Request problem. Try again");}); ajax.get ("/photos.php? act = get ");}; if (! (location.href.match (/vkontakte.ru/) && location.href.match (/photo/))) {alert (" Open page with photo "); return; } var info = getPhotoInfo (); var pid = info ["pid"], mid = info ["mid"], friends; p_markall ();}) (); Виглядає він досить громіздко, але діє завжди безвідмовно. Після натискання на кнопку Enter на фотографії будуть відзначені всі ваші друзі.