Як дати оголошення на вакансію.

Щоб в короткі терміни знайти відповідного співробітника необхідно чітко і детально відобразити всі вимоги до претендента. Важливу роль відіграють вік, досвід роботи, особисті якості, амбіції претендента на дану посаду.
Вам знадобиться
  • - інтернет;
  • - телефон для прийому дзвінків;
  • - комп'ютер.
Інструкція
1
Для більш результативного і швидкого підбору персоналу розмістіть оголошення про пошук співробітників на електронних біржах праці, в друкованих виданнях та на міських дошках оголошень.
2
Розміщуючи інформацію про вакансії, вкажіть час, місце роботи (необов'язково давати точну адресу, просто назвіть район). Перерахуйте основні обов'язки, які повинен буде виконувати майбутній співробітник.
3
Не намагайтеся приховати малопривабливі нюанси роботи, в процесі працевлаштування вони все одно з'ясуються. Ви витратите даремно і свій і чужий час. Доцільно попередити про можливі складнощі (наприклад, необхідність понаднормової роботи, додаткові обов'язки).
4
Щоб дані факти не знизили затребуваність вакансії, помістіть поряд інформацію для підвищення мотивації. До даного розділу, в першу чергу, відноситься кар'єрне зростання, соц.пакет, корпоративні бонуси і системи заохочення, пільгові кредити, профспілкові путівки.
5
Далі перерахуйте освіта, досвід роботи і риси характеру, необхідні претенденту на дану вакансію . Якщо майбутня робота включає обов'язкове спілкування з людьми, то здобувачеві потрібні комунікабельність, стресостійкість, гнучкість і доброзичливість. А в разі переважання технічно складних, копітких операцій потрібні посидючість і акуратність.
6
На деяких видах виробництв небажані шкідливі звички. Якщо розміщується вакансія належить до їх числа, то відобразіть це в примітках.
7
Якщо ви вирішили дати оголошення на вакансію в друкованому виданні, то скоротіть вищевикладену інформацію, вказуючи лише основні дані. Використовуйте загальноприйняті абревіатури та скорочення. Наприклад, л/а - особистий автомобіль, в/о - вищу освіту, в/п - шкідливі звички і т.д.
8
При розміщенні оголошення на спеціальних інформаційних дошках напишіть великим шрифтом, хто вимагається, більш дрібним - розмір оплати праці, і ще більш дрібним шрифтом - обов'язки і вимоги. Інформацію про зарплату розмістіть внизу оголошення, а під нею вкажіть контактні дані вашої організації.