Як вибрати дверні ручки.

Дверна ручка - це не тільки значущий елемент інтер'єру, але і важливий з точки зору функціонування предмет. Вибір матеріалу і комплектації дверних ручок залежить від їх призначення та інтенсивності експлуатації.
Вам знадобиться
  • - асортимент дверних ручок;
  • - технічні характеристики ручок.
Інструкція
1
Перед покупкою дверний ручки визначте, на яку двері (міжкімнатні або вхідні) вона буде встановлюватися. Якщо ви купуєте ручку тільки на одні двері, то вона повинна бути за кольором і конфігурації схожа на вже наявні ручки . Це дозволить уникнути дисгармонії в інтер'єрі.
2
Дверні ручки в залежності від наявності певних елементів підрозділяються на ручки з засувками, з фіксаторами, з вбудованими замками. Існують моделі поєднують в собі декілька елементів. Для туалетів і ванних кімнат придбайте ручки з фіксатором, щоб можна було закрити двері зсередини. Ручку з замком ви можете вибрати для дверей в комору, гардеробну та інші види приміщень, куди хочете обмежити доступ. А на просту міжкімнатну двері, не виконує додаткових функцій, встановіть звичайну ручку без будь-яких механізмів.
3
Вибравши комплектацію ручки , зверніть увагу на матеріал, з якого вона виконана. Найміцніші дверні ручки виготовляються з латуні. Вони не бояться ні морозу, ні вологості, ні перепаду температур і прекрасно підходять для вхідних дверей. Коштує така дверна фурнітура досить дорого, тому на міжкімнатні двері встановлювати її невигідно. Проте якщо у приміщення висока прохідність, краще встановіть там саме латунну ручку, тому вона найбільш міцна, зносостійка і не зламається від підвищених навантажень.
4
Наступними в рейтингу міцності йдуть ручки зі сплаву цинку, алюмінію і міді. Це оптимальний варіант для міжкімнатних дверей. Якщо говорити про ручки без додаткових механізмів, то в цьому класі найміцнішими є екземпляри з натурального дерева.
5
Часто якісну дверну ручку доводиться міняти через те, що з неї просто злізла фарба. Щоб уникнути подібних неприємностей, дізнайтеся у продавця, яке покриття нанесено на вподобану вам ручку. Віддавайте перевагу гальванічного покриття і хромуванню. Дверні ручки з такими покриттями надовго збережуть свій колір і блиск.