Як знайти похідну е. Похідна е.

Число е є постійною величиною і приблизно дорівнює 2,7. Існують різні випадки для знаходження похідної ступеневою функцією, підставою якої є число е.
Вам знадобиться
  • - доступ в інтернет
Інструкція
1
Щоб знайти похідну функції, що має вигляд у = е ?, скористайтеся основною формулою знаходження похідної в даному випадку. Її похідна буде також дорівнювати у? = Е?.
2
Для знаходження похідної функції виду у = ke ?, необхідно е? помножити на коефіцієнт, тобто у? = k? e?
3
Якщо вам потрібно знайти похідну складної функції, наприклад: у = е в ступені (х? - 2х + 1), обчисліть твір даної функції на похідну показника ступеня. Це буде виглядати таким чином: у? = Е в ступені (х? - 2х + 1)? ступінь (х? - 2х + 1)
4
Щоб знайти похідну функції, що має вигляд у = е ?, скористайтеся основною формулою знаходження похідної в даному випадку. Її похідна буде також дорівнювати у? = Е?.
5
Щоб знайти похідну такого виду: у = е + 2е ?, знайдіть похідну кожного з доданків, потім складете отримані результати: у? = (Е )? + (2е?) ?; у? = 3е + 2е?.
6
Для знаходження похідної будь-якої функції, в тому числі і статечної з основою е, скористайтеся сервісом http://www.matcabi.net/differentiate.php. Тут крім обчислення похідних, ви зможете ознайомитися з теорією з різних тем, таким, як: «Похідна», «Межі», «Інтеграл».
7
Відвідайте сайт http://mathserfer.com/math/task.php?tname=diff. На головній сторінці ви зможете обчислювати похідні функцій on-line, з отриманням докладного рішення задач. Рішення похідних функції засноване на використанні правил диференціювання, досліджуваних в курсі математичного аналізу.
8
Щоб знайти похідну функції введіть її в поле «Функція» для диференціювання згідно правилам введення даних.
9
Потім вкажіть змінну диференціювання. Зазвичай це «x».
10
Якщо потрібно знайти похідну вищих порядків, оберіть відповідний порядок диференціювання.
11
Щоб знайти похідну вашої функції натисніть «Перевірити введені дані» і, кнопку «Вирішити».