Як розблокувати магнітолу в Audi.

Магнітоли, встановлювані в автомобілі Audi, оснащені системою автоматичного блокування. Медіасистеми може бути заблокована після невдалих спроб ввести код, про що свідчитиме напис SAFE на дисплеї магнітоли. Вибір способу розв'язання проблеми буде залежати від типу аудіопристрої.
Інструкція
1
Audi Concert Plus (Blaupunkt) Після включення живлення магнітоли і появи написи SAFE, натисніть одночасно кнопки RDS і TP і утримуйте їх в такому положенні до появи на дисплеї числа 1000. Введіть код, використовуючи кнопки +1, 2, 3 і 4, і знову натисніть, утримуючи протягом 2-3 секунд, кнопки RDS і TP.
2
Audi Gamma CC (Matsushita) Натисніть одночасно кнопки M і U після появи напису SAFE. Утримуйте їх натиснутими, поки не побачите на дисплеї число 1000. Введіть код, а потім знову натисніть і утримуйте протягом декількох секунд ті ж кнопки.
3
Audi Navigation Plus (Blaupunkt) Увімкніть живлення медіасистеми і виберіть код за допомогою колеса управління. Після того як перша цифра коду буде введена, підтвердіть її, натиснувши на колесо. Введіть і підтвердіть таким же чином інші цифри. Виберіть в меню кнопку ОК і натисніть на колесо управління.
4
Audi Gamma CD 4A0 (Blaupunkt) Після появи на дисплеї напису SAFE, натисніть кнопки DX, U, M у зазначеній послідовності. Утримуйте їх не менше 5 секунд до появі числа 1000. Для введення першої цифри коду використовуйте цифру 1, неодноразове натискання на яку дозволить підібрати цифру від 0 до 9. Для введення другої цифри коду використовуйте кнопку 2 і т.д. Після того як код з'явиться на дисплеї, натисніть кнопки M, U і DX строго в позначеній послідовності і тримайте їх протягом декількох секунд до появи написи SAFE. Через пару секунд після цього магнітола буде готова до роботи.
5
Щоб ввести код на магнітоли серій gamma, beta і delta, натискати клавіші DX і FM?. Для отримання доступу до введення коду на магнітоли серій chorus, concert і symphony натискати клавіші RDS і TP.
Зверніть увагу
Код до своєї мультимедійної системі ви можете отримати в представництві компанії Audi, повідомивши оператору служби технічної підтримки назва і номер медіасистеми і VIN автомобіля.
Магнітоли, штатно встановлені на автомобілях Ауді, оснащені функцією блокування при введенні неправильного коду три рази поспіль. Функція призначена для захисту магнітоли від крадіжки, тому що запобігає можливість використання краденої магнітоли.
Вам знадобиться
  • радіокарту з номером коду.
Інструкція
1
Щоразу після відключення живлення магнітоли, після від'єднання акумулятора або виходу з ладу електричного захисту магнітоли після її включення на дисплеї відображається напис «SAFE». Сама магнітола при цьому не реагує на натискання кнопок. Для продовження використання апарату введіть правильний код.
2
Номер коду знайдіть поруч з ідентифікаційним номером магнітоли на першій сторінці інструкції користувача (під вмістом). Місце, на якому вказаний номер коду називається радіокарту. Цю радіокарту обов'язково вийміть і зберігайте в безпечному місці (не в машині!). Цим самим і створюється ефективний захист магнітоли від злодіїв.
3
Незалежно від причини блокування магнітоли, після її включення на дисплеї відобразитися напис «SAFE». Після цього натисніть одночасно кнопки FX і DX і тримайте їх натиснутими до появи на дисплеї напису «1000». Після цього відпустіть кнопки і не натискайте їх, інакше напис 1000 буде сприйнята як код.
4
За допомогою кнопок вибору і збереження радіостанцій з 1 до 4 введіть номер коду, вказаний на радіо карт. Зверніть увагу: кнопкою +1 вводиться перша цифра номера коду, кнопкою 2 - друга цифра номера коду і т.д. Кнопки 5 і 6 не використовуйте.
5
Після введення номера коду знову одночасно натисніть кнопки FX і DX і тримайте їх до появи на дисплеї напису «SAFE». При появі цього напису відпустіть кнопки. Через певний проміжок часу на дисплеї відобразитися частота радіостанції. Магнітола розблокована!
6
У разі введення неправильного номера коду, на дисплеї відобразитися миготлива напис «SAFE». Після нетривалого мигання вона загориться постійно. Повторіть операцію введення кодової комбінації. Кількість повторних введень коду буде відображатися на дисплеї. При повторному введенні неправильного коду магнітола буде заблокована приблизно на годину. Використовувати магнітолу буде неможливо. Почекайте цей час. При цьому апарат не вимикайте, ключі запалення не виймайте.
7
Після цього з'явиться можливість ввести знову код розблокування. При неправильному введенні коду два рази поспіль магнітола знову заблокується на одну годину і так далі.
Зверніть увагу
Обов'язково дотримуйте послідовність дій!
Корисна порада
При втраті радіокарти з номером коду, зверніться на офіційний цент обслуговування Ауді.