Як додати відео на сайт. Як додати відео в однокласники.

Більшість соціальних мереж сьогодні не тільки об'єднують людей і сприяють їх спілкуванню і знайомству, але і є великими сховищами різноманітного медіа-контенту - зображень, фотографій, музики, і звичайно, відео - від коротких аматорських роликів до повнометражних фільмів. Додати відеозапис можна в будь-якій соціальній мережі, і спосіб додавання відео на сайт ми розглянемо на прикладі часто відвідуваного сайт а «Однокласники».
Інструкція
1
На сайт е «Однокласники» відео можна швидко розмістити на своїй сторінці, вказавши тільки посилання на потрібний ролик на Youtube. Якщо ролик вже є на Youtube, ви можете копіювати його заслання відразу, але якщо відео належить персонально вам і містить ексклюзивні матеріали, ви повинні зареєструватися на Youtube, створити там свій канал і викласти відео на сервер.
2
Якщо ви хочете поділитися з друзями цікавим відео, яке дивилися багато інших людей, і яке ви знайшли в мережі - все набагато простіше. Скопіюйте посилання на сторінку з відеозаписом в Youtube, після чого відкрийте свою сторінку в «Однокласниках» і знайдіть рядок статусу на помаранчевому полі, біля якої знаходиться кнопка «Додати».
3
Під полем для введення тексту ви знайдете пункти «Статус» та «Посилання». Виберіть додавання посилання і вставте в рядок посилання, скопійоване на Youtube.
4
З'явиться віконце попереднього, дивлячись на яке, ви можете переконатися, що посилання на відео коректна. Після цього натисніть «Додати».
5
До відеозапису ви можете додати коментар в окремому полі.
6
Також викласти відео з Youtube на сайт можна і вручну - в тому випадку, якщо сервіс з якоїсь причини працює некоректно. Введіть в адресний рядок свого браузера наступний рядок: http://www.odnoklassniki.ru/dk? St.cmd = addShare & st.s = 1 & st._surl =
7
Після цього скопіюйте посилання на відео на Youtube і в засланні, введеної в попередній вкладці в адресний рядок, натисніть «Вставити», помістивши курсор відразу після знаку рівності - таким чином, посилання на відео додасться в загальну посилання додавання статусу.
8
Натисніть «Поділитися з друзями», і ваше відео буде додано. Щоб подивитися на відео у своїх посиланнях і прочитати коментарі до нього, на сторінці «Однокласників» відкрийте меню «Інші розділи» і виберіть підрозділ «Посилання».
Зверніть увагу
Відео на сайті. Будь-хто, хто відвідував YouTube.com за останні чотири роки знає, що можна вставити відео на веб-сторінку. До HTML5 не існувало стандартного способу зробити це, фактично, будь-яке відео, що ви бачили в Інтернеті, було додано через сторонні плагіни кшталт QuickTime, RealPlayer або Flash (на YouTube використовується саме він).
Корисна порада
Почнемо з того, що існує два способи вставки відео на сайт: з відеосервісу (наприклад, з Youtube, Rutube та інших) і просто з звичайного відеофайлу, який може розташовуватися на будь-якому сайті. Перший спосіб дуже простий. Вам достатньо всього лише зареєструватися в одному з відеосервісів, залити відео на їх сайт і отримати код відео. Тепер подивимося, як його встановити і як з його допомогою додати відео на сайт.