Як дізнатися свій тарифний план інтернету.

підключили до Інтернету, користувачі намагаються вибрати оптимальний тарифний план , максимально відповідний за ціною та характеристиками. Але проходить деякий час, провайдери анонсують нові тарифні план и, і з'являється необхідність порівняти їх зі своїм поточним тарифом, щоб вирішити що буде вигідніше: перейти на новий або залишитися на старому. Дізнатися свій тарифний план інтернету можна кількома способами.
Інструкція
1
Як правило, тарифний план прописується в договорі, який ви укладаєте з провайдером. Знайдіть договір і пошукайте в ньому дану інформацію. У тому числі в договорі або додатку до нього ви, швидше за все, зможете знайти деталі вашого тарифного план а. Зазвичай це дані про швидкість передачі інформації, включеному в тарифний план обсязі трафіку та інші корисні відомості. Все це допоможе вам визначитися в разі план іруемой зміни тарифного план а або якщо ви просто хочете дізнатися обсяг трафіку, який входить в ваш тарифний план . У договорі ви можете знайти телефони служби підтримки провайдера на той випадок, якщо вам буде необхідно уточнити якусь інформацію.
2
Також можна зателефонувати в компанію, що надає вам послуги з доступу в інтернет, і уточнити у співробітників назву і деталі вашого тарифного план а. При цьому вас можуть проконсультувати з пріоритетами того чи іншого тарифного план а і допомогти визначитися у виборі, якщо ви не впевнені зробити це самостійно. Цей спосіб найкраще підходить тим, хто не дуже добре розбирається в комп'ютерній тематиці. Тоді в цьому випадку допомога і підказка грамотного фахівця будуть дуже до речі.
3
Ще один спосіб дізнатися свій тарифний план інтернету полягає в наступному: якщо на сайті вашого провайдера є послуга «Особистий кабінет» і у вас є логін і пароль для доступу в цю частина сайту, то ви можете зайти і дізнатися назву свого тарифного план а. Тут також можна дізнатися іншу необхідну і корисну інформацію, наприклад, обсяг трафіку, завантаженого протягом певного періоду, суми оплат і рекомендовану дату наступного платежу. Багато провайдерів також дають можливість в «Особистому кабінеті» оплатити доступ в інтернет за допомогою електронних платіжних систем або за допомогою кредитної карти.