Як зробити грубку на маслі. піч працює на відпрацьованому маслі Чертіж Ізгоьовленіє.

Піч на маслі - це незамінний пристосування для приміщень, що не мають системи опалення, наприклад, дачі або гаража. Вона дає достатньо тепла, щоб відчувати комфорт навіть у морози. Таку переносну піч можна не тільки купити в спеціалізованому магазині, але і зробити своїми руками.
Вам знадобиться
  • Металева труба діаметром 150мм і довжиною в 1000мм, старий балон з під стисненого газу, відрізок труби діаметром 65мм та довжиною 350мм, заслоняющая платівка для даного елемента, отрезная машинка, апарат для зварювання.
Інструкція
1
Спочатку видаліть середню частину газового балона за допомогою відрізний машинки, залишивши внутрішній направляючий поясок на верхній частині. Потім приваріть відрізок труби 350мм (патрубок), який входитиме в основну жаровую трубу.
2
Наступним етапом приваріть поруч з патрубком заливну горловину, а також піддавали-дросель разом з повітряною заслінкою.
3
Бак на три чверті залийте маслом, висуньте піддавали і вставте в нього ганчір'я, змочену в солярці, зафіксовану дротом (факел), підпаліть ганчір'я. Через 1-2 хвилини, коли загориться масло, опустіть в горловину піддавали, регулюючи, таким чином, швидкість горіння, а за допомогою заслінки - якість горіння.
Зверніть увагу
Принцип роботи масляної печі заснований на хімічній реакції окислення парів відпрацьованого машинного масла (трансформаторного, моторного, амортизаторной, трансмісійного) киснем повітря при обов'язковій присутності каталізатора. Хімічна реакція відбувається на поверхні нагрівального елемента. Вона відрізняється від звичайного горіння, але виділяє багато тепла.
Корисна порада
У використовуваному для печі маслі не повинні міститися такі речовини: розчинники, бензин, ацетон. При хорошому рівні горіння піч видає невеликий гул, а масло повністю згоряє, не утворюючи диму, тому з жарової труби нічого не виділяється. Піч виділяє велику кількість тепла і дозволяє обігрівати приміщення практично безкоштовно. Для чистки масляного бака вимагається всунути на кілька сантиметрів жаровую трубу в приймальню трубу димоходу, потім необхідно зняти кришку.
У гаражі, якому немає опалення, часто використовують піч на маслі. Вона дає багато тепла. Таку піч можна придбати в магазині, але можна і зробити своїми руками. Вона буде служити довгі роки.
Інструкція
1
Піч на маслі має свій принцип роботи. За паливо використовується оброблене масло. Пари цієї олії окислюються киснем повітря при наявності каталізатора. Відбувається окислення на поверхні нагрівального компонента. Вирабативание тепла відбувається через хімічної реакції. Згоряння обробленого масла сюди не відноситься.
2
Як же зробити масляну піч самостійно? В саморобної печі обов'язково повинен бути присутнім резервуар для палива, в якому є пробка і горловина. Також піч не діятиме без пальника, куди і встановлюється елемент нагрівання. Пальник являє собою раму, на якій встановлено дві металеві сітки з прокладками, виконаними з азбестового вати. Прокладки заздалегідь просочуються каталізатором.
3
В печі повинен бути матерчатий або азбестовий гніт. Паливо подається прямо з бака. Ґніт з шнурового азбесту повинен бути розмірено поміщений під сіточкою. Нижня частина сіточки розташовується на дні бака. За допомогою вати заповнюється вільний простір бака. Коли здійснюється монтаж нагрівального елемента, посередині між рамою і посадковим місцем повинна поміщатися прокладка. Вона виконується з 5 міліметрової дроту. Її заздалегідь обмотують шнуровим азбестом.
4
У олійною печі повинна обов'язково бути металева кришка. Вона одягається на піч , при цьому зупиняє її роботу. У резервуар заливається оброблене масло. Воно не повинно проливатися на зовнішню поверхню печі. Бак повинен бути добре витертий.
5
Запуск печі виробляється тоді, коли в гаражі немає автомобіля. Розпалювання проводиться таким чином: на сітку нагрівального елемента наливається до 100 мілілітрів палива. Потім подпалівать сірником. Через деякий час відбувається згасання вогню. Прогріта поверхня знаходиться під дією паром пального з бака. Пари під впливом кисню повітря і при наявності каталізатора будуть окислюватися. Все це призводить до підвищення температури. Виконується хімічна реакція.