Як змінити в 1С ПДВ. задати ціну без пдв 1с.

Облік ПДВ в 1С проводиться автоматично, тобто на підставі тих документів і операцій, які були введені користувачем в інформаційну базу. До того ж «1С: Бухгалтерія» забезпечує автоматичне формування звітних форм, які передбачені Податковим Кодексом РФ та іншої нормативної документацією. Однак, незважаючи на автоматизацію процесу обліку, користувач у разі потреби може внести зміни в ПДВ.
Вам знадобиться
  • - персональний комп'ютер з 1С.
Інструкція
1
Кожна організація, яка веде облік ПДВ в інформаційній базі 1С, може мати індивідуальні особливості облікової політики (реалізація операцій з ПДВ 0% або без ПДВ, вибір системи оподаткування, якою передбачається сплата єдиного податку на поставлений дохід і т.д .), тому спочатку повинні бути задані параметри облікової політики.
2
Щоб задати певні параметри, виберіть у меню «1С: Бухгалтерія» «Підприємство», потім перейдіть по вкладці «Облікова політика», а після клікніть по «Облікова політика (податковий облік)» та встановлення опцій обліку.
3
Крім облікової політики, на порядок обліку ПДВ можуть також впливати спосіб оцінки МПЗ і деталізація аналітичного обліку з контрагентами. Якщо, приміром, списання МПЗ здійснюється «за середньою», то може бути дещо обмежена функціональність окремої підсистеми обліку ПДВ, через що буде складно відстежити ПДВ по придбаних цінностей, призначеним для операцій з ПДВ 0%.
4
В свою чергу, недостатня ступінь деталізації аналітичного обліку з контрагентами може стати причиною непроведення документів з обліку ПДВ, наприклад, може не проводитися «Реєстрація оплати постачальника для ПДВ».
5
Пам'ятайте: достовірний податковий облік починається з правильного введення початкових залишків по ПДВ. Але це зовсім не означає, що достатньо заповнити сальдо по 19 рахунку «ПДВ по придбаних цінностей» та рахунку 76.АВ «ПДВ за авансами і платежами»: обов'язково заповнюйте регістри «ПДВ покупки» і «ПДВ продажу». Для зміни початкових залишків по ПДВ відкрийте документ «Введення початкових залишків ПДВ» та внесіть відповідні дані по придбаних цінностей, не отриманих від покупців ПДВ і ПДВ з одержаних авансів.
6
Приватний випадок, при якому потрібна внести зміну до ПДВ в 1С - зменшення вартості відвантаженого вашому підприємству товару чи наданих послуг. В цьому випадку різниця між сумами ПДВ, знайдена виходячи з вартості відвантаженого товару (наданих послуг) до зменшення і після цієї процедури, підлягає відновленню. На кожен товар, вартість якого була зменшена, виписується окрема корректировочная рахунок-фактура, яка є підставою для зміни ПДВ.
Зверніть увагу
Уважно заповнюйте суми: не допустите помилку!
Корисна порада
З введенням з 1 жовтня 2011 коректувальних рахунків-фактур «негативні» рахунки-фактури, що зменшують ПДВ, стали правомірними.