Як підтримати людину в скрутну хвилину. вірш для підтримки в скрутну хвилину все буде добре.

Однією з основних перевірок на дружбу є вміння підтримати близьку людину в скрутну хвилину. Від того, як ви впораєтеся в цим нелегким завданням, може залежати не тільки душевний стан вашого друга, але і ваші подальші відносини з ним.
Інструкція
1
Найголовніше в підтримці - здатність вислухати. Це перше, що ви повинні зробити. Підготуйтеся до довгого виливу одного, не перебивайте і не давайте порад - поки що. Замість цього підставте своє плече, приготуйте заспокійливий чай, обійміть дорогої людини і слухайте.
2
Після того, як цей важливий етап пройдено, всі сльози вилиті, все слова висловлені, прийшов час ваших порад. Допоможіть другу розібратися з ситуацією, натрапимо його на конкретні дії. Якщо людина, перебуваючи в засмучених почуттях, не може об'єктивно оцінити ситуацію, і шляхи виходу бачаться йому у вкрай обмеженій кількості, допоможіть йому поглянути на проблему під новим кутом. Зараз ви - носій об'єктивності і тверезості, і це дуже відповідальний пост, адже те, що ви порадите одному, може бути реалізовано.
3
Допоможіть другу відволіктися. Найголовніше - не кидатися відразу у вир дозволу проблеми, важливо прийти в себе, відпочити і розслабитися. А хто, якщо не друзі, кращі помічники в цьому? Зводите змученого стражданням товариша на позитивний захід, влаштуйте тематичну вечірку або катання на велосипедах за містом. Все це розвіє негативний настрой твого друга і подарує йому надію на позитивне вирішення.
4
Дайте зрозуміти, що ниття - це не вихід. Бувають ситуації, коли, не дивлячись на всі старання і яке змінилося настрій, через час все повертається до сліз і скарг. Тут не можна опускати руки, а важливо прояснити людині, що нескінченним ниттям проблема не вирішиться, потрібно стати сильним і покінчити з нею раз і назавжди. Цьому сприятиме ваш позитив і активна життєва позиція.
5
Допоможіть змінитися одному. Той, що отримав такий собі сумний урок в житті, обов'язково повинен додати собі досвід і, отже, змінитися. Якщо складно це зробити внутрішньо, то почніть із зовнішнього вигляду: нова зачіска, новий незвичайний стиль одягу, новий інтерес. А внутрішня відповідність не змусить себе чекати. Ваш друг зміниться в кращу сторону, стане цікавіше, мудріше і досвідченіше, а ваші відносини набудуть дивовижну міцність і довіру.