Як подивитися швидкість з'єднання.

У разі необхідності дізнатися фактичну швидкість інтернет- сполуки найправильнішим буде виконати перевірку на своєму комп'ютері або мобільному пристрої, оскільки інформація від провайдера може виявитися недостовірною. Як інструмент для визначення швидкості прийому і передачі даних слід використовувати спеціалізовані онлайн-ресурси.
Інструкція
1
Одним з найпопулярніших сайтів, призначених для цієї мети, вважається www.speedtest.net. Відкрийте сайт, але перед перевіркою виконайте невелику підготовчу роботу. Справа в тому, що деякі служби і додатки можуть працювати у фоновому режимі, використовуючи інтернет-канал. Основні з них: антивірусна програма, торрент-клієнт, служба автоматичного оновлення Windows. Вимкніть всі подібні програми і служби, і тільки після цього приступайте до перевірки швидкості - так ви одержите значення, максимально наближене до дійсності.
2
Для запуску процедури визначення швидкості натисніть кнопку «Почати перевірку» і дочекайтеся, поки вам не буде показаний результат. Після завершення перевірки ви дізнається показник Ping (чим він менше, тим краще), швидкість завантаження і швидкість віддачі. Останні два показники - і є ваша реальна швидкість інтернет- сполуки. Чим вище ці значення, тим швидше будуть відкриватися сторінки в браузері, скачиваться програми, фільми, і тим більше комфортним (без пауз) буде перегляд онлайн-відео.
3
Якщо вам потрібно дізнатися швидкість сполуки на вашому мобільному пристрої, наприклад, на iPad, iPhone, HTC, Samsung і ін. (IOs і Android), ви можете встановити на свій девайс спеціальний додаток, завантажити яку можна на тому ж сайті в розділі «Мобільність» або в онлайн-магазинах AppStore і Android Market. Після установки такого додатка ви зможете перевірити швидкість отримання та передачі даних на своєму планшеті або телефоні і дізнатися, чи відповідає заявлена провайдером швидкість в мережі 2G або 3G фактичними показниками.
Корисна порада
Крім сайту Speedtest.net ви можете скористатися аналогічними ресурсами: www.internet.yandex.ru, www.speed.yoip.ru, www.speed-tester.info та іншими.
У наш час складно уявити собі життя без інтернету - самого популярного помічника у вирішенні багатьох питань людей різного віку. Одним з основних параметрів, які впливають на зручність роботи в мережі інтернет, є швидкість підключення.
Інструкція
1
Час від часу постає питання про якість наданого вам підключення. Якщо ви помітили, що робота інтернету сповільнилася, і деякі сайти/програми працюють повільніше, ніж зазвичай, необхідно виміряти швидкість підключення. Якщо ж помилок і повільною завантаження веб-сторінок не помічено, не завадить просто переконатися, чи збігається фактична швидкість інтернету з заявленими провайдером цифрами вашого тарифу.
2
Зараз в мережі представлена величезна кількість сайтів, здатних зробити потрібні виміри. Приміром, подібна функція є на сайті однієї з найпоширеніших пошукових систем - Yandex. Для цього зайдіть на сторінку http://internet.yandex.ru/і натисніть кнопку «Виміряти швидкість ». Після деякого часу сайт покаже, який Вас показник.
3
Також існує цілий ряд спеціальних програм, що дозволяють збирати більш складну статистику вашої роботи в інтернет по широкому спектрі показників. Дані утиліти не є складними програмами і часто поширюються безкоштовно. Для знаходження таких наберіть в пошуковій системі запит за ключовими словами «утиліта для моніторингу інтернет-трафіку» або «програма для підрахунку трафіку». Вивчіть запропоновані варіанти і виберіть ту програму, у якої є функція вимірювання максимальної та мінімальної швидкості роботи мережі. Потім встановіть і запустіть програму.
4
Якщо особливих точностей виміру швидкості інтернету не потрібно, можна порахувати її, виходячи з максимальної швидкості завантаження файлів. Виберіть на якому-небудь ресурсі, не обмежує швидкості скачування, будь-який файл і скачайте його. В менеджері завантажень вашого браузера вказуватиметься швидкість , яка вимірюється в КБ/c (кілобайт в секунду). Щоб перевести дану цифру в МБ/c (мегабіт в секунду), помножте її на 0,008. Якщо обчислюється цифра повинна бути вказана в Кб/c (кілобіт в секунду), то помножте підсумковий результат попередньої дії на 1024.