Як повернути uin: порада фахівця.

Для спілкування в ICQ необхідно мати ідентифікаційний номер (UIN) і пароль. Якщо ви раптом втратили перший, то відновити його вже не зможете. Розробники дають можливість повернути тільки пароль. Тому при втраті UIN вам доведеться наново реєструватися в системі.
Інструкція
1
Для отримання нового номера відвідайте сайт http://www.icq.com/ru. Необхідна вам посилання «Реєстрація в ICQ» знаходиться у верхньому правому кутку сторінки. Після того як ви перейдете по ній, перед вами виявиться анкета. Внесіть в неї наступні дані: ім'я, прізвище, адресу електронної пошти, стать і дату народження. Далі придумайте якомога більш надійний пароль (краще, якщо він буде складатися з букв і цифр одночасно). Перед завершенням процедури реєстрації ви повинні будете ввести з картинки спеціальний код в порожнє поле, воно розташовується в самому кінці анкети.
2
Повернути забутий або загублений пароль ви зможете на вже зазначеному офіційному сайті ICQ. Просто відвідайте розділ, що знаходиться внизу головної сторінки, він називається «Відновлення пароля». У ньому вам необхідно заповнити лише два поля. В одне з них внесіть номер вашого мобільного телефону або адресу електронної пошти. За вказаними даними буде відправлено лист з інструкцією по відновленню пароля, а точніше, по установці нового. У друге поле знову введіть код з картинки.
3
Проте якщо у вас немає часу відновлювати втрачені дані, то ви зможете поспілкуватися і без них. Це можливо завдяки чату, який можна знайти на англомовній версії сайту ICQ. Ніяких обмежень у чат-кімнатах немає, ви навіть можете вибрати з безлічі саме ту, яка збігається з вашими інтересами, і поспілкуватися в ній з однодумцями. Варто відзначити, що для спілкування в тематичному чаті необхідно володіти англійською мовою. В іншому випадку зверніться до списку кімнат, розділених за мовним принципом, і спілкуйтеся рідною мовою.
Зверніть увагу
При виникненні проблем з реєстрацією в ICQ можете звернутися на форум сайту або в службу підтримки (посилання на них знаходяться внизу головної сторінки сайту).
Корисна порада
Якщо ви зареєстрували новий профіль (тобто отримали UIN і пароль), запишіть абикуди нові дані. Це допоможе вам надалі уникнути повторення такої ситуації.