Як підключити інтернет до айпод. Як підключити інтернет на айпод без wifi.

Сьогодні життя неможливо уявити без інтернету: робота, спілкування, розваги - все знаходиться в мережі. Підключитися до всесвітньої павутини можна за допомогою безлічі пристроїв, одним з яких є iPod. Вдома чи в місцях з бездротовим з'єднанням доцільно підключити інтернет до айпод через Wi-Fi або Bluetooth, а в автономному режимі можна скористатися мобільним інтернетом.
Вам знадобиться
  • - iPod;
  • - Bluetooth;
  • - ноутбук або комп'ютер з Wi-Fi.
Інструкція
1
Перед тим як підключити інтернет до айпод через Bluetooth, переконайтеся, що в зоні підключення працює з'єднання. В меню iPod виберіть шлях «Налаштування» - «Основні» - «Bluetooth». Увімкніть з'єднання. Підключення гаджета до інтернету відбудеться автоматично.
2
Подключіте3G інтернет до айпод за допомогою мобільного оператора. Відкрийте меню і виберіть «Налаштування». Увійдіть в пункт «Стільникові дані» і переконайтеся, що режим включений. Одночасно відключіть підключення в роумінгу для економії трафіку.
3
Введіть у пункті «Налаштування APN» дані вашого стільникового оператора, але попередньо подивіться їх в інструкції до налаштувань. Перезавантажте iPod після введення налаштувань і збереження всіх даних. Для комфортного інтернет-з'єднання використовуйте браузер Safari.
4
Підключіть інтернет до айпод, зробивши ноутбук з вбудованим Wi-Fi точкою доступу до мережі. Якщо ви налаштовуєте інтернет вперше, то почніть з з підключення ноутбука. Для початку вимкніть захист на комп'ютері.
5
На панелі керування виберіть пункт «Мережеві підключення», далі відкрийте вкладку «Бездротове мережеве підключення». У пункті «Родинні завдання» змініть додаткові параметри, додавши пункт «Бездротові мережі».
6
Заповніть вкладки «Зв'язки» та «Підключення». Введіть мережеве ім'я, дозвольте з'єднання, виставте пряме з'єднання «Комп'ютер-комп'ютер». У вкладці «Безпека» відзначте відкриту перевірку автентичності.
7
Задайте 11-символьний ключ, попередньо забравши галочку з пункту автоматичного надання ключа. Підтвердіть введений ключ. Виберіть шифрування WEP. У вкладці «Підключення» дозвольте з'єднання, якщо мережа знаходиться в радіусі дії.
8
Поверніться в мережеві підключення та виберіть з'єднання, яке необхідно для підключення ноутбука до інтернету. У «Свойствах» виберіть пункт «Додатково» і дозвольте використовувати підключення іншим користувачам мережі.
9
Після виконаних операцій прийшов час підключити інтернет до айпод. Включіть в «Налаштуваннях» Wi-Fi, дочекайтеся пошуку мережі та виберіть її. Введіть пароль і натисніть «Join». Увійдіть в розширені властивості підключення і введіть відсутні налаштування, після чого користуйтеся інтернетом.