Як побудувати будинок.

Будівництво будівлі - довгий і трудомісткий процес. Він складається з декількох етапів. Для початку необхідно вибрати земельну ділянку, придбати його у власність або в оренду. Потім потрібно буде отримати дозвіл на будівництво, приступити безпосередньо до будівництва і ввести будівля в експлуатацію.
Інструкція
1
Будівництво нежитлової будівлі починається з вибору підходящого для нього земельної ділянки. При виборі земельної ділянки необхідно уважно вивчати генеральні плани і правила землекористування і забудови міст, оскільки далеко кожну земельну ділянку має свій список видом його дозволеного використання. Порушення або ігнорування зазначених вище документів може привести до найсумніших наслідків: ваше будівля буде визнано самовільно побудовою, а самовільні споруди підлягають знесенню. З генеральним планом або правилами землекористування і забудови можна ознайомитися на сайтах міських адміністрацій.
2
Наступний крок - утворення земельної ділянки під ваш об'єкт, придбання його в оренду або власність. Відповідно до Земельного кодексу, освіта земельних ділянок, що перебувають у державній або муніципальній власності, відбувається на підставі рішень виконавчих державних або муніципальних органів. Рішення про утворення земельних ділянок приймаються на підставі заяв зацікавлених осіб. До заяв прикладаються кадастрові паспорта земельних ділянок, правовстановлюючі документи на них.
3
Земельна ділянка для будівництва вигідніше отримати у власність або в оренду з попереднім узгодженням місця розміщення об'єкта. Рішення про таке надання ділянки також приймається виконавчими державними або муніципальними органами. Укладається договір купівлі-продажу або оренди земельної ділянки.
4
Щоб приступити безпосередньо до будівельних робіт, необхідно отримати дозвіл на будівництво об'єкта. Дозвіл на будівництво - це документ, що підтверджує відповідність проектної документації вимогам містобудівного плану земельної ділянки і дає право здійснювати будівництво. Воно видається державним чи муніципальним органом. В цілях отримання дозволу на будівництво в такий орган потрібно направити наступні документи: 1. документи на земельну ділянку (договір оренди або купівлі-продажу, розпорядження влади про надання ділянки) .2. містобудівний план земельної ділянки (видається безкоштовно) .3. проектну документацію.4. позитивний висновок державної експертизи проектної документаціі.В деяких випадках можливе додаток та інших документів. Після отримання дозволу на будівництво можна розпочинати будувати будівля .
5
Фінальний етап - отримання дозволу на введення будівлі в експлуатацію. Це документ, що засвідчує виконання будівництва. Для його отримання також необхідно написати заяву і прикласти наступні документи: 1. документи на земельну участок.2. містобудівний план земельної участка.3. дозвіл на строітельство.4. акт приймання зданія.5. документ, що підтверджує відповідність збудованого будівлі технічним регламентам, вимогам енергетичної ефективності та т.д.6. схему розташування об'екта.7. висновок Госстройнадзора.Возможно додаток інших документов.Все ці документи також подаються до уповноваженого виконавчий орган.