Як вставити інформер на свій сайт.

В інтернеті можна використовувати різні вбудовані модулі для свого проекту, щоб він виглядав красиво, а також надавав важливу інформацію для користувачів.
Інструкція
1
Одним з таких доповнень є інформер . Це спеціальна невелика панель, яка надає інформацію користувачам. На даний момент часу широко використовуються такі типи інформер ов, як ICQ статус користувача, тобто адміністратора проекту. На порталі «висить» спеціальна панель, яка показує поточний стан ICQ номера, прописаного в налаштуваннях. Це можуть бути такі режими, як «онлайн», «оффлайн», «готовий поговорити».
2
Подібні системи можуть бути представлені в різних видах. Якщо у вас на сайті варто движок, то для нього можна встановити спеціальний модуль, який буде інформувати про становище ICQ номера адміністратора, а також таких даних, як електронна пошта та Skype. Для кожного движка застосовуються свої модулі, так як системи написані на різних мовах програмування і не можуть підходити до всіх движкам.
3
В інтернеті пропишіть запит « інформер ICQ для ...» і поруч назву CMS, керуючої вашим проектом. Можна встановити невеликий скрипт, який підходить під будь-які типи управління сайтів. Ви можете самостійно вибирати положення, а також змінювати теги на свій розсуд. Зайдіть на сайт informer-uinov.ru/. Далі введіть номер і натисніть кнопку «Створити інформер ».
4
Система на даному проекті автоматично згенерує для вас код. Зайдіть на свій сайт під обліковим записом адміністратора. Перейдіть в меню управління шаблонами. Вставте даний код і відредагуйте на свій розсуд. Збережіть всі зміни і перевірте результат. Увімкніть свій ICQ номер в статус «онлайн» і перевірте на сайті інформацію. Якщо вам потрібно буде змінити будь-які дані в інформер е, зайдіть знову в управління шаблонами і змініть код.
Нові підходи до поширення інформації в інтернеті та побудові веб-сервісів, такі як веб-синдикація і mash-up, припускають тісну інтеграцію різних сайтів і служб. Прикладом подібної інтеграції може бути імпорт даних у вигляді компактних блоків-інформерів, що вбудовуються в сторінки ресурсу. Як правило, необхідність встановити інформер на свій сайт випливає з потреби надання користувачам найбільш актуальною тематичної інформації.
Вам знадобиться
  • - сучасний браузер;
  • - програма FTP-клієнт;
  • - підключення до інтернету;
  • - дані для доступу до сайту по протоколу FTP;
  • - дані для доступу в адміністративну панель CMS сайту.
Інструкція
1
Отримайте код для вставки інформера. Зайдіть на сайт, що надає необхідний інформаційний контент в подібній формі. Знайдіть сторінку, на якій можна отримати код. Найчастіше на подібних сторінках можна вибрати тип, розмір, колірну схему оформлення інформера, а також вид і кількість наданої ним інформації. Якщо для отримання коду необхідна реєстрація, пройдіть цю процедуру. Згенеруйте HTML-код і збережіть його в окремому файлі на жорсткому диску.
2
Виділіть місце на сторінках сайту, в яке буде встановлений інформер. Враховуйте дизайн сторінки і взаємне розташування інформаційного блоку щодо інших елементів. Виходячи з розмірів блоку інформера, визначте, чи не порушить його додавання структуру верстки сторінки.
3
Встановіть інформер на свій сайт. Відредагуйте шаблони сторінок сайту або вміст самих сторінок, додавши отриманий на попередньому кроці код. Якщо сайт побудований на основі якої-небудь CMS, і є online-редактор шаблонів сторінок або файлів тем оформлення, відкрийте потрібний шаблон в online-редакторі, вставте код і збережіть шаблон.В іншому випадку з'єднайтесь з сервером сайту за допомогою програми FTP-клієнта і скопіюйте потрібні файли на жорсткий диск комп'ютера. Відкрийте завантажені файли в текстовому редакторі, що підтримує збереження інформації в кодуванні, відповідної вихідної кодуванні тексту шаблонів або сторінок. Вставте код інформера і збережіть змінені дані. Замініть файли на сервері їх виправленими версіями, знову скориставшись FTP-клієнтом.
4
Перевірте працездатність сайту з встановленим інформером. Завантажте кілька сторінок ресурсу, на яких присутня доданий інформаційний блок. Переконайтеся в тому, що розміщення інформера не приводить до порушення відображення сторінок. Змініть розміри вікна браузера. Переконайтеся в тому, що структура сторінки, обумовлена версткою, не спотворюється при різних дозволах.
Корисна порада
Помістіть код інформера в елемент-контейнер (наприклад, елемент DIV) з унікальним ідентифікатором класу. В цьому випадку можна буде в деяких межах змінювати параметри відображення блоку шляхом редагування набору CSS-стилів, що застосовуються до сторінки.