Як визначити швидкість передачі даних.

При завантаженні певного файлу з інтернету, цікаво дізнатися про швидкість, а також про час, який доведеться чекати до завершення всієї операції. Це можна зробити за допомогою спеціального ПЗ.
Інструкція
1
В інтернеті представлений великий список різного програмного забезпечення, яке дозволяє в режимі реального часу бачити швидкість передачі даних. Однією з популярних утиліт є Download Master. Дана програма поширюється абсолютно безкоштовно. Ви її можете знайти в інтернеті або встановити з диска, на якому знаходиться дистрибутив операційної системи з установкою програм в WPI режимі.
2
Встановіть це програмне забезпечення на жорсткий диск персонального комп'ютера. Для зручності інсталюйте в системний локальний диск, щоб програма і всі завантаження були на одному локальному диску. У разі аварійних ситуацій ви зможете зробити резервну копію і швидко відновити інформацію без будь-яких втрат. На робочому столі з'явиться ярлик, за допомогою якого можна відкрити основне вікно програми.
3
В треї також з'явиться значок, який при новому завантаженні буде відображати поточний процес. Відкрийте програму, двічі натиснувши лівою клавішею миші по ярлику. У браузері знайдіть файл, який вам потрібно завантажити. Правою клавішею натисніть по посиланню і в контекстному меню виберіть пункт «Копіювати адресу посилання». Завантаження автоматично інтегрується у вікно програми. Вам потрібно тільки натиснути кнопку «Завантажити».
4
Це програмне забезпечення дозволяє завантажувати одночасно до 10 завантажень, проте список чекаючих файлів може бути нескінченний. Навпроти кожного викачуваного файлу буде відображатися швидкість завантаження, а також час, який знадобиться для повного завершення. Вгорі програми є невеликий графік, який відображає максимальну і мінімальну швидкість завантаження всіх файлів. Ви можете залишати опис до файлу, щоб потім не плутатися при великому обсязі файлів.