Як додати посилання в блог.

Для створення зрозумілого і зручної навігації між сторінками блогу застосовуються посилання. Вони можуть бути як внутрішніми, так і зовнішніми. У першому випадку за допомогою посилань забезпечується перехід між матеріалами одного ресурсу, в другому - на сторонні сайти.
Інструкція
1
Для публікації посилань у блозі увійдіть в панель адміністрування. Якщо щоденник створений за допомогою безкоштовних технологій, наприклад http://www.blogger.com/, зайдіть в свій аккаунт через сайт компанії-розробника. В даному випадку, введіть логін і пароль на сторінці.
2
На панелі інструментів виберіть команду для створення нового або редагування раніше опублікованого поста. Перед вами відкриється порожнє вікно для внесення змін, над яким відображені команди.
3
Якщо хочете посилання включити в текст або картинку, виділіть слово або ділянка фрази, з якого здійснюватиметься перехід, після цього натисніть на кнопку «Додати посилання». У формі пропишіть адресу сторінки.
4
Однак на панелі завдань відображений вельми вузький спектр завдань, і якщо ви хочете оформити посилання по-особливому, то доведеться вносити зміни в код сторінки. Для переходу в режим редагування виберіть команду «Відобразити в html».
5
Вставте посилання за допомогою тегів і , додайте цікавлять елементи. Спливаюча підказка задається атрибутом, щоб сторінка відкривалася в новому вікні, пропишіть target="_ blank". - Задане в лапках значення стає видним користувачеві, якщо не відобразилася картинка. Link, alink, vlink - кольорове оформлення невідвіданих, активних і використовувалися посилань, задається в полі . Щоб підкреслення з'являлося після наведення курсору, в необхідно задати: Для створення пунктирного підкреслення використовуйте наступну в'язку: Атрибути: - text-decoration: none - прибирають підкреслення; - color: # f00000 - задають колір; - border-bottom: 1px dashed # 000080 - додають нову лінію.
6
Збережіть отриманий результат і перевірте працездатність посилань.