Як вставити смайл. Як ставити смайлики в outlook.

Мережеве спілкування досить давно вийшло за межі простого сухого тексту - емоційне забарвлення йому надають численні смайлики , що відображають настрій вашої записи, що доповнюють її і створюють особливу атмосферу, що допомагає читачам відчути ваш настрій. Кожен хоче прикрасити смайликом своє повідомлення в форумі, блозі або у соціальній мережі, і в цій статті ви дізнаєтеся, як саме це зробити.
Інструкція
1
У багатьох форумах вже є певний набір смайликів, найчастіше досить обширний для того, щоб відобразити всю гамму бажаних емоцій в повідомленні. Для вставки готового смайла вам достатньо натиснути на кнопку із зображенням смайлика в вікні редагування повідомлення і вибрати бажаний.
2
Також ви можете вводити смайлики на клавіатурних знаків - багато сервісів підтримують трансформацію знаків в графічні зображення.
3
Якщо ж ви хочете урізноманітнити кількість смайликів до нескінченності - у вас є можливість вставляти в будь-яке своє повідомлення на будь-якому сайті, що підтримує HTML, смайлики з мережевих колекцій та архівів. Для їх вставки вам всього лише потрібно скопіювати і вставити їх код в повідомлення в режимі редактури тексту.
4
Також ви можете використовувати спеціальні програми для вставки смайликів на сайти - з їх допомогою ви можете вставляти в повідомлення самі нетривіальні, оригінальні та цікаві смайлики будь-яких розмірів, як статичні, так і анімовані. Безліч різноманітних смайликів на всі випадки життя надасть вам програма Sweetim, яку можна вбудувати в браузер. Ще одна програма називається PostSmile - вона володіє тими ж функціями і зручним інтерфейсом.
5
Встановлювати смайлики можна не тільки на форумах і сайтах, але і в електронних листах. Ви можете вставляти смайлики в програму Outlook Express, скопіювавши набір смайлів в окрему папку на комп'ютері. В процесі написання листа в потрібному місці натисніть піктограму «Вставити малюнок» і вкажіть шлях до потрібного смайлику на вашому комп'ютері, щоб прикріпити його до листа. Натисніть ОК, а потім відправляйте лист адресату.