Як створити сайт фірми.

Важко уявити собі успішну компанію, яка не мала б власний інтернет- сайт . Для створення подібного ресурсу необхідно врахувати безліч нюансів. Багато залежить від того, скільки часу і коштів ви готові витратити на створення сайт а для своєї фірми.
Вам знадобиться
  • - Доступ в інтернет.
Інструкція
1
Для створення простого сайт а, що складається з 5-10 web-сторінок, рекомендують використовувати online-конструктори. Це інтернет-ресурси, що дозволяють за допомогою готових шаблонів сконструювати власний сайт . Відвідайте ресурси www.ucoz.ru або http://www.joomla.ru. Якщо ви вибрали перший варіант, натисніть кнопку «Створити сайт » і зареєструйтеся на ресурсі.
2
Обов'язково правильно заповніть важливі поля, такі як: E-mail, «пароль» і «підтвердження пароля». Активуйте ваш профіль, використовуючи автоматично згенерувала посилання. Її ви отримаєте в листі, який буде відправлено на вказаний E-mail.
3
Відкрийте меню «online-конструктор» і дочекайтеся переходу до меню управління сайт ом. Якщо ви не хочете витрачати багато часу на розробку власного сайт а, скористайтеся готовими шаблонами. Виберіть відповідний готовий web- сайт .
4
Придумайте доменне ім'я для вашого сайт а. В ідеалі воно повинно відповідати назві фірми, але можна використовувати будь-який вільний ім'я. Спочатку посилання на ваш ресурс буде виглядати як name.ucoz.ru. Відкрийте панель налаштувань і відключіть приписку ucoz. Пам'ятайте про те, що це платна послуга. Її вартість, зазвичай, становить близько ста рублів.
5
Скористайтеся ще однієї платною послугою, що дозволяє відключити рекламу на вашому сайт е. Доступ до неї також можна через панель управління конструктором.
6
Заповніть завантажений шаблон потрібною інформацією. Змініть заголовки сторінок. На сайт е, присвяченому конкретній організації, зазвичай присутні наступні розділи: «Про компанію», «Контакти», «Зворотній зв'язок», «Перелік послуг».
7
Виконайте детальну підстроювання зовнішнього вигляду web-сторінок. Змініть кольору фонів, увімкніть чи вимкніть форму реєстрації. В даному випадку краще відкрити вільний доступ до більшості розділів сайт а.