Як висушити швидше лак для нігтів.

З появою швидковисихаючих лаків проблема висихання нігтів так і залишилася актуальною. Швидко висихають тільки свіжі лаки, але варто їм недовго постояти - і час на висихання значно збільшується. Найчастіше лак довго сохне, коли часу абсолютно немає і потрібно бігти у справах. В цьому випадку врятують маленькі хитрощі.
Інструкція
1
Потримайте нігті в холодній воді декілька хвилин. Руки витирати не потрібно, нехай вони висохнуть природним шляхом. Потім намажте їх кремом. Використовувати холодну воду можна відразу після нанесення лаку.
2
Можна посушити нігті феном для волосся. Потрібно включити холодне повітря (якщо у фена є такий режим), гарячий може зіпсувати зовнішній вигляд лаку. Але робити це потрібно акуратно, щоб не здерти не висохлою лак з поверхні нігтя.
3
В магазинах продається спеціальне покриття, яке при нанесення на нігті сприяє швидкому висиханню лаку. Нанесіть його зверху на лак, це прискорить процес висихання.
4
Використовуйте тільки свіжий лак для нігтів. Висушити старий, а вже тим більше з вичерпаним терміном придатності лак - складно, а іноді й взагалі не реально.
5
Лак висохне швидше, якщо його поставити на годину в холодильник, а потім нанести на нігті. Нігтьову пластину перед нанесенням лаку потрібно знежирити, а ще краще трохи відшліфовувати пилочкою з дрібним напиленням.