Як зробити шестизначний УВП.

UIN (особистий ідентифікаційний номер) присвоюється кожному клієнту при реєстрації в системі ICQ. Ввівши свій UIN і пароль в програму миттєвого обміну повідомленнями, можна спілкуватися з іншими користувачами в режимі реального часу. До речі, робити це можна абсолютно безкоштовно. Все, що вам знадобиться, - це доступ до інтернету.
Інструкція
1
Стандартний UIN, який можна отримати при реєстрації в ICQ, складається з 9 знаків. Існують ще й шестизначні номери. Однак основний спосіб їх отримання - платний. Як правило, такі номери можна придбати в численних інтернет-магазинах, що торгують UIN. Достатньо лише ввести в рядок пошуку фразу «купити UIN», і перед вами з'явиться не одна сотня пропозицій. Небагато ризикують звертатися до таких продавцям, оскільки велика небезпека нарватися на шахраїв. Платність шестизначних номерів пов'язана з тим, що їх залишилося небагато (вперше вони лунали у 1996 році). Але популярність таких UIN тільки зростає, оскільки дані номери легко запам'ятовуються і виглядають привабливо, особливо на тлі важких дев'ятизначних.
2
Існують і інші способи отримання UIN, що складається з шести знаків. Наприклад, ви можете виграти номер, беручи участь в лотереях, розіграшах або вікторинах. При відвідуванні будь-якого сайту звертайте увагу на рекламу: буває, що на якомусь ресурсі якраз пропонується взяти участь у розіграші шестизначного ідентифікаційного номера (подібна інформація може зустрітися на банерах або спливаючих вікнах).
3
Найбільш надійний спосіб отримання UIN (але тільки дев'ятизначного) - звернутися на офіційний сайт ICQ і зареєструвати номер за всіма правилами. Для цього перейдіть за адресою http://www.icq.com/ru і клікніть на графу «Реєстрація в ICQ», розташовану в правому верхньому кутку сторінки. Ви побачите спеціальну форму, в яку необхідно внести ваші ім'я та прізвище, дату народження, стать та адресу електронної пошти. Крім того, вам буде потрібно придумати пароль, який ви будете використовувати в подальшому для входу в систему. Перед завершенням процедури введіть код з картинки в порожнє поле, натисніть на кнопку «Реєстрація».
4
Зверніть увагу на те, що для спілкування в системі ICQ вам знадобиться спеціальна програма-клієнт (месенджер), запущена на пристрої, з'єднаному з мережею інтернет. Її можна завантажити, наприклад, на офіційному сайті http://www.icq.com/ru. При відвідуванні зазначеного ресурсу ви побачите кнопку «Завантажити»: вона розташовується, як правило, вгорі сторінки. Ви можете завантажити програму як для комп'ютера, так і для мобільного телефону.
Зверніть увагу
Рекомендується завантажувати ті програми, безпека використання яких не викликає сумнівів. Тільки офіційні сайти гарантують конфіденційність отриманої від клієнтів інформації, тому і реєстрацію краще проводити саме на них, а не на сторонніх ресурсах.