Як заварити кришку багажника.

Необхідність в проведенні зварювальних робіт на кришці багажника виникає після дорожньо-транспортних пригод. Весь спектр робіт з виправлення, зварюванні з подальшим фарбуванням можна довірити фахівцям з автосервісу, де є все необхідне обладнання. Самостійно заварювати будь-які частини автомобіля можна тільки при наявності досвіду.
Інструкція
1
Проводьте зварювання кришки багажника після її зняття. Для цього попросіть бути присутнім двох помічників, які будуть з двох сторін підтримувати кришку, поки ви будете відкручувати стопорні гайки. Після того як ви зняли кришку, відкрутіть кріпильні болти і зніміть декоративну панель.
2
Найчастіше варити доводиться протиударні пластини, які в першу чергу приходять в непридатність після дорожньо-транспортних пригод.
3
Для проведення зварювання підготуйте все необхідне. Вам буде потрібно вуглекислотний напівавтомат, зварювальний дріт, обезжириватель, костюм зварника.
4
Якісний і непомітний шов можна зробити тільки з використанням вуглекислотного напівавтомата. Зварювальні апарати зі змінним струмом і електродами можна використовувати на товстому залозі для зварювання грубих швів. Таке залізо і шви на кришці багажника відсутні.
5
Для зварювання заліза використовуйте вуглекислоту. Для алюмінію, нержавіючої сталі, латуні - аргон. У використанні аргону виникає необхідність лише в тому випадку, якщо ви збираєтеся приварити підсилюють протиударні пластини із зазначених металів.
6
Перед зварюванням кришки багажника повністю видаліть фарбу за допомогою шліфувальної машинки і наждачним шкурки. Спочатку використовуйте шкурку № 1, потім - нулівку.
7
Знежирте кришку багажника за допомогою спеціального засобу, який ви можете купити в автомобільному магазині.
8
Вставте в напівавтомат дріт з міддю або із захисним флюсом, Встановіть полярність. Якщо ви використовуєте флюсових дріт, то плюс - на затиску, мінус - на пальнику, встановіть швидкість подачі, прикрутіть наконечник, підключіть автомат до мережі.
9
Проведіть завмер протиударних пластин, виріжте їх металу або нержавійки, знежирте. Приварюється по виправленню старим пластин спочатку по всьому периметру, потім по ширині.
10
Якщо є необхідність проварити інші місця, працюйте дуже акуратно, щоб кришку не повівся.
11
Після завершення робіт підготуйте поверхню до фарбування. Через добу після фарбування прикрутите декоративну панель і встановіть кришку на місце.