Як носити пластинку. Як доглядати за платівкою для зубів.

Зубні пластинки - це знімне ортодонтическое пристрій, який використовується для лікування деяких дефектів прикусу у дітей. Важливим плюсом пластинок є можливість іноді їх знімати, що дозволяє уникнути дискомфорту при їжі або чищення зубів. Однак це гідність пластинок легко може перетворитися на недолік і привести до зниження ефективності лікування, якщо не дотримуватися правил носіння.
Інструкція
1
Слідкуйте, щоб дитина не знімав пристрій на ніч. У разі невиконання даної рекомендації результат лікування може бути втрачений, оскільки зуби повернуться в початкове положення. Стоматолог повинен розповісти про терміни користування пластиною.
2
Ретельно доглядайте за зубними пластинками. Наліт, який накопичується на зубах і ортодонтичному пристрої, може призвести до розвитку карієсу. Дитині треба відразу ж пояснити, що якщо він не буде дотримуватися гігієни порожнини рота, красивою усмішкою не відать.Пластінкі чистять спеціальними гелями. Одним гелем користуються щодня, а другий використовується один раз на тиждень для більш глибокого очищення. Ці кошти має порекомендувати ваш ортодонт. Чистку знімною платівки виробляють особистої зубною щіткою дитини. Не можна використовувати щітку з грубою щетиною, так як вона може пошкодити деталі конструкції.
3
Якщо самостійного чищення виявилося недостатньо і зубний камінь на платівці неможливо прибрати, можна віддати пристрій на апаратну чистку. За допомогою спеціального приладу платівка буде ідеально очищена і простерилізована.
4
Для більш ретельного догляду рекомендується один раз в тиждень заливати пластинку в контейнері спеціальним миючим концентратом на тривалий час, наприклад, на ніч.
5
Після очищення в розчині потрібно капнути на гвинт пластинки (якщо він є) краплю рослинного масла, а потім повернути його за годинниковою стрілкою і назад. Уникайте передчасного провороту гвинта, так як це може призвести до непотрібної активації апарату. Процедуру грунтовної очищення найкраще проводите за день до відвідин ортодонта і черговій активації апарату.
6
На час прийому їжі виймайте апарат, інакше залишки їжі будуть розкладатися на ньому, викликаючи утворення карієсу. Небажано використовувати еліксири для полоскання рота, краще застосовувати безалкогольні фтористі лікувально-профілактичні ополіскувачі. Не користуйтеся для чищення платівок зубочистками і флоссами. Розстаньтеся з жувальними гумками на час лікування.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=RIOMtptojOA