Як завести скутер без ключа. Як завезти скутер коли немає ключа.

« Скутер » в перекладі з англійської мови означає «ковзний», і його конструкція характеризується високим ступенем мобільності і маневреності. Найчастіше для запуску двигунів в скутері використовується ключ запалювання, однак доступ до нього є не завжди.
Інструкція
1
В житті пересічних мотоциклістів іноді зустрічаються ситуації, коли необхідно завести скутер без ключа, якщо той загублений або зламаний. Звичайно, перше, що необхідно зробити в цій ситуації - це виготовити новий ключ або відновити старий. Для цього або відвезіть скутер до фахівця, або самостійно розберіть замок запалювання до серцевини. Причому всі елементи до дрібних деталей загорніть в папір або залиште в корпусі і потім все одно сходіть до фахівця з ключа м.
2
Якщо мотоцикліст потрапляє в ситуацію, коли немає можливості звернутися до фахівців, наприклад, при поломці електростартера в польових умовах, запуск двигуна без ключа стає життєвою необхідністю. Оскільки пристрій скутера не представляє особливих складнощів, для запуску двигуна можна скористатися методом з використанням викрутки.
3
Спочатку отримайте доступ до замку запалювання, знявши передню обшивку або передній щиток. Для цього на верхній і нижній панелі від рульової колонки знайдіть гвинти і відверніть їх. Потім акуратно подденьте і зніміть пластикові панелі, які закривають циліндр замка запалювання.
4
Візьміть плоску викрутку і обережним рухом вбийте в серцевину замка запалювання. Повільно поверніть викрутку за годинниковою стрілкою, повертаючи тим самим серцевину замка до упору. В даному випадку дія викрутки буде схоже з дією ключа .Іноді повертати необхідно до крайнього положення, не доходячи на один крок, тим самим гарантуючи безпеку при запуску двигуна. Інакше скутер може «стартанути» несподівано для вас.
5
Застосування викрутки не гарантує стовідсоткового запуску двигуна і може привести до поломки замка запалювання. Щоб уникнути подібних проблем заздалегідь подбайте про придбання двох ключів запалювання.
Є багато любителів покататися на скутері в зимовий період. Але, вирішивши поганяти взимку, ви, швидше за все, зіткнетеся з проблемою, що машина просто не заводиться. Що ж робити?
Інструкція
1
Перш за все, варто відзначити, що причин, за якими скутер не заводиться взимку (якщо, звичайно, виключений варіант механічних пошкоджень) може бути дві: паливо і зажіганіе.Для початку поговоримо про паливо . У бензину є свій термін зберігання, а це означає, що якщо скутер не завівся на старому бензині відразу, не заведеться він тепер досить тривалий час. Для того щоб не зіткнутися з такою проблемою в майбутньому, просто скористайтеся наступного разу спеціальним пристосуванням, яке називається стабілізатор палива (заливайте її згідно інструкції восени, перед тим, як помістити скутер в гараж).
2
Якщо ж ви вже стоїте перед фактом, що через бензин не заводиться скутер, то допомогти може таке. Злийте бензин з бака і карбюратора. Після цього наповніть бак свіжим бензином, можливо, доведеться наповнити весь бак, деякі скутери заводяться тільки за цієї умови. Спробуйте під час заводу залишити кришку бака відкритою, це допоможе паливу надійти в карбюратор. Тепер знайдіть зливні гвинти поплавкових камер і відкрутіть їх на пару-трійку оборотів, тим самим ви звільните вихід паливу з поплавкової камери карбюратора. Ви побачите, як з трубочки спочатку закапає, а потім поллється бензин, дайте йому стекти, постеливши під нього невелику ганчірку.
3
Тепер трохи про запалюванні, обмежимося тільки свічками і акумулятором. Заряджати акумулятор потрібно протягом 10 годин струмом в 10% від номінальної ємності (рекомендований струм зазвичай вказаний на кришці акумулятора). Скористайтеся спеціальними мото-скутоаккумуляторамі, якщо будете використовувати автомобільні зарядні пристрої, то швидше за все нічого не вийде. Свічки перевіряйте за допомогою спеціального пробника. Робіть так: електрод, розташований на дулі пробника встановіть на наконечник свічки, а інший електрод закоротити на масу (можна скористатися блоком циліндрів). Якщо свічка не працює, замініть її на нову.
4
Коли все перевірено і виправлено приступайте безпосередньо до заводу скутера. Зверніть увагу, ручку газу в цей момент чіпати не потрібно! Спробуйте завести скутер три рази, якщо нічого не виходить - продміть циліндри (при заводі затисніть гальмо, поверніть ручку газу до упору і потримайте натиснутою кнопку стартера протягом п'яти секунд). Якщо і це не допомогло - пробуйте заводитися на ефірі. Зніміть кришку повітряного фільтра і щедро бризніть туди ефір, потім закрийте кришку і відразу ж пробуйте заводитися. Якщо не спрацювало і це вихід один - їхати в сервіс.