Як вивчитися на оцінювача. оцінювач нерухомості де вивчитися.

Послуги оцінювачів сьогодні є одними з найбільш затребуваних в бізнесі. У Росії експерти з оцінки з'явилися після приватизації, коли заводи, будівлі, земельні ділянки перейшли у приватні руки і почалася вільна торгівля. Експерт з оцінки - це маркетолог, математик, економіст, юрист в одній особі.
Інструкція
1
Зробити кар'єру в цій професії можна тільки з вищою освітою. Фахівців - оцінювачів готують багато інститутів. Існують спеціалізовані вузи - наприклад, Міжнародна академія оцінки і консалтингу або Інститут професійної оцінки. Обидва цих закладу недержавні, знаходяться в Москві. Там викладають практики, що працюють в оціночних і консалтингових організаціях. Академія оцінки і консалтингу - це єдиний російський вуз, який входить до Світової Асоціацію фахівців FIABCI. Викладацький склад цього вузу розробляє методики оцінки для практикуючих оцінювачів. Тут можна навчитися оцінювати активи промислових підприємств і невеликих компаній. З мінусів цих закладів - тільки платна форма навчання.
2
Спеціальності «Оцінка власності» в державному російському освітньому стандарті не існує. Вивчитися на оцінювача можна тільки в рамках інших спеціальностей. Найбільш поширений варіант - це навчання за спеціальністю «Фінанси і кредит». З третього курсу там введена спеціалізація «оцінка власності». Можна отримати професію експерта з оцінки у відомих державних вузах, наприклад, у Фінансовій академії при Уряді РФ, в Державному університеті управління. В цьому випадку гарантовані престижний диплом і фундаментальна підготовка в галузі менеджменту та економіки. Ви вивчіть у всіх тонкощах інвестиційну діяльність, бухгалтерський облік, мікро- і макроекономіку, ринок цінних паперів.
3
Якщо ви хочете зайнятися оцінкою землі та нерухомості, вас чекають Державний Університет із землеустрою та Московський університет геодезії і картографії. У цих вузах навчають земельному кадастру. У Московському інституті права спеціалізацію з оцінки отримують на спеціальності «Менеджмент організації». Там готують оцінювачів-управлінців широкого профілю.
4
Для тих же, хто не має профільної освіти оцінювача , теж не все втрачено. Багато вузів мають програми додаткової професійної освіти. Їх можна пройти в Фінансової Академії при Уряді РФ, в МЕСІ (університеті економіки, статистики та інформатики), в Інституті професійної оцінки та інших. Подібні курси зазвичай тривають близько 500 навчальних годин і спрямовані на конкретні напрями оцінки - «Оцінка вартості підприємства», «Оцінка вартості нерухомості» і т. Д. Іноді представлена тільки одна додаткова програма, що відповідає специфіці вузу. У Московському автомобільно-дорожньому інституті навчають на оцінювача транспорту, в Російському інституті інтелектуальної власності - на оцінювача інтелектуальної власності.
Підготуватися до здачі на права можна двома способами. Перший - звернутися в автошколу, яких достатньо в кожному великому місті. Є й інший варіант - самопідготовка. Але можливість здачі на права в цьому випадку залежить від регіону: іспит екстерном приймають не скрізь.
Вам знадобиться
  • - послуги автошколи або приватного інструктора;
  • - довідка про проходження водійської медкомісії;
  • - гроші на оплату цих послуг;
  • - самостійні заняття з вивчення правил дорожнього руху;
  • - текст правил дорожнього руху;
  • - комп'ютер і доступ в інтернет для онлайн тестування з теорії.
Інструкція
1
Найпростіший і торований варіант - вступити в автошколу. Для цього потрібно вибрати найбільш підходящу за ціною і якістю (порівняти різні пропозиції, відвідати цікаві автошколи, вивчити відгуки випускників і по можливості статистику успішної здачі на права по закінченні курсу) .Потім відвідати обрану автошколу, укласти договір і оплатити навчання.
2
Обов'язкова умова зарахування на навчання - проходження водійської медкомісії. Нерідко це можна зробити за окрему плату при самій автошколі, але дійсна і довідка, видана будь-яким медичним центром.
3
Після зарахування в автошколу і початку занять від вас вимагається справно їх посещать.Курс навчання складається з теорії та практичного водіння - як на майданчику, так і в умовах города.Программа передбачає стандартну кількість годин, які кожен учень повинен провести за кермом. Але треба розуміти, що готовність до іспиту і подальшого самостійного виїзду на дорогу - питання індивідуальне. Тому, якщо не впевнені, краще оплатіть додаткові години водіння в автошколі або на стороні.
4
Якщо ви вирішили скористатися послугами приватного інструктора, визначати, скільки вам буде потрібно годин на водіння, належить вам. Рекомендація тут та сама, що й у випадку з автошколою: поки не впевнені, продовжуйте заніматься.Освоеніе навичок водіння - процес індивідуальний. Комусь достатньо десяти годин, а комусь буде мало і ста.
5
На самостійне вивчення правил дорожнього руху зазвичай потрібно близько двох тижнів за умови як мінімум двогодинних щоденних занять. Попрактикуватися в проходженні екзаменаційних тестів ви можете в інтернеті, де їх можна знайти, зокрема, на сайтах ряду регіональних управлінь ГИБДД.
Зверніть увагу
Якщо ви віддаєте перевагу автошколі самопідготовку, уточніть, чи є можливість здати на права екстерном у вашому регіоні: її надають не скрізь. В деяких випадках може мати сенс оформити реєстрацію за місцем перебування в іншому суб'єкті Федерації, де допускають до здачі на права після самопідготовки.
Корисна порада
При виборі приватного інструктора, особливо на початковому етапі навчання, слід віддавати переваги тим, машини яких оснащені паралельними педалямі.Проговоріте також з інструктором можливість перших занять в умовах навчальної площадки або максимально наближених до них. Адже випускати учня на дорогу до того, як він навчиться, наприклад, відчувати габарити, небезпечно.