Як зробити бантик з волосся.

Зачіска у вигляді банта - забавна ідея стилістів, що припала до смаку багатьом. Естрадні зірки, моделі і просто модні дівчата із задоволенням носять такі бантики , конструюючи їх на верхівці або скромно укладаючи на потилиці. Бант може бути зухвалим або дуже елегантним, він підходить до самих різних нарядам. До того ж така зачіска дуже зручна і не вимагає постійної корекції.
Вам знадобиться
  • - мус для укладки;
  • - фен-щітка або праску для волосся;
  • - гумки для волосся;
  • - шпильки;
  • - гребінець;
  • - лак сильної фіксації;
  • - блиск в спреї;
  • - віск для укладки.
Інструкція
1
Щоб бант з волосся виглядав красиво, пасма повинні бути чистими і ідеально гладкими. Вимийте голову, нанесіть на волосся и розгладжує бальзам. Просушіть їх рушником. Втирайте в корені мус для укладки, розподіліть його за допомогою гребінця і обробіть пасма феном-щіткою, витягаючи їх. Хвилясті волосся и випряміть праскою. Дайте їм охолонути і приступайте до укладання.
2
Вирішіть, як буде виглядати ваш бантик. Ви можете заколоти великий «пропелер» на маківці, укласти акуратну «вісімку» над вухом або розмістити елегантний бант-метелик на потилиці. Вибір варіанту залежить від довжини ваших волосся і образу. Високий бант зробить ваш вигляд злегка інфантильним і зухвалим, а низький пучок додасть витонченості і буде відмінно гармоніювати з вечірньою сукнею.
3
Спробуйте укласти бант на потилиці. Ретельно розчешіть волосся и і розділіть їх на дві частини. Верхню сколіть затискачем - вона буде потрібно для заключного етапу зачіски. Нижню зберіть в хвіст на потилиці і закріпіть тонкої гумкою в колір волосся. Розітріть в долонях трохи воску для укладання й проведіть руками по волосся ам, щоб додати їм гладкість.
4
Візьміть ще одну гумку і закріпіть її на хвості на 10 сантиметрів нижче першої. Волосся, що опинилися між зав'язками, розділіть на дві рівні частини у вигляді петель. Підніміть нижню частину хвоста до його основи і подколіте шпильками так, щоб гумки опинилися поруч. Ретельно розправте отримані лопаті. Волосся на потилиці злегка начешіть, збризніть лаком, розділіть на дві частини і приєднайте їх до половинкам банта, надавши йому велику пишність. Кінчики пасом подверніте всередину. Обидві половинки банта зафіксуйте шпильками.
5
Звільніть від затиску передню частину волосся, злегка начешіть її, пригладьте гребінцем і збризніть лаком. Відведіть широку пасмо назад і прикрийте нею середину банта. Кінці подверніте всередину. Закріпіть конструкцію шпильками. Готовий бант розгладьте руками, вибилися волосся ки пригладьте гребінцем. Збризніть зачіску блиском в спреї.