Як викласти на ютуб.

Відеопортал Youtube - провідний ресурс в області відеоконтенту. Багато музикантів і кінорежисери можуть безкоштовно транслювати свої кліпи, відеоконцертів, фільми і ролики. Деякі прийшли успіху після того, як сюжет виявився саме на цьому ресурсі.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер із підключенням до інтернету.
Інструкція
1
Зайдіть на головну сторінку Youtube і натисніть кнопку «створити акаунт» (вгорі). На сторінці реєстрації вкажіть свій e-mail, придумайте собі нік-нейм. Він повинен бути унікальним для сайту. Вкажіть країну, стать і вік. Натисніть кнопку «Приймаю» (мова про положеннях договору між вами та адміністрацією сайту).
2
Відкрийте поштову скриньку, вказану при реєстрації, знайдіть лист з сайту, і пройдіть по написаної там посиланням. Аккаунт буде активований.
3
Відкрийте настройки аккаунта, виберіть його тип: чи будете ви подавати до облікового запису музиканта, кінорежисера або іншого користувача зі списку. Збережіть налаштування і знайдіть вгорі кнопку «Додати відео».
4
На наступній сторінці виберіть «Додати відео» і перейдіть на сторінку завантаження. Клацніть по полю і в діалоговому вікні знайдіть і виділіть файл, який хочете завантажити. Врахуйте, що ресурс не приймає великі файли (більше 2 ГБ). Натисніть кнопку «Відкрити».
5
Відкрийте сторінку свого каналу. Після закінчення обробки відеофайл буде доступний для перегляду.
Зверніть увагу
Даний ресурс приймає тільки унікальні файли, на які ви маєте всі авторські права. Не завантажуйте фільми і телепередачі, зняти не вами.