Як задати шлюз.

У разі перенастроювання мережевого обладнання або переустановлення операційної системи комп'ютера виникає необхідність заново задавати основний шлюз і параметри DNS-серверів. Це потрібно для того, щоб комп'ютер зміг нормально отримати доступ до інтернету.
Інструкція
1
Отримайте доступ до налаштувань роутера чи ADSL-модему, через який ви виходите в інтернет або локальну мережу. З'єднайте LAN-порт роутера і мережеву карту комп'ютера, після чого запустіть браузер і введіть в адресний рядок його IP-адресу. Дана інформація повинна знаходитися в інструкції до вашого мережевого обладнання.
2
Вкажіть ім'я облікового запису та введіть пароль у форму, що відкрилася. В результаті ви отримаєте доступ до налаштувань модему або роутера. Перейдіть в розділ WAN, там знайдіть пункт з написом Server Address або «Основний шлюз ». Вкажіть в даному полі необхідне значення шлюз а. Перейдіть до пункту Get DNS Automaticall і приберіть галочку, якщо ви хочете самостійно вказати параметри DNS-серверів, після чого вкажіть IP-адресу.
3
Натисніть кнопку Apply або Save для того, щоб зберегти настройки шлюз а. Перевантажите роутер, щоб збережені дані вступили в силу. Якщо ж ви виходите в інтернет безпосередньо з персонального комп'ютера, то налаштування шлюз а змінюються в меню «Мережа та інтернет».
4
Натисніть на кнопку «Пуск», виберіть розділ «Панель управління» і перейдіть в меню «Мережа та інтернет». Зайдіть в «Центр управління мережами» і відрийте пункт «Зміна параметрів адаптера». Виберіть значок мережевої карти, для якої потрібно задати шлюз і параметри мережі. Клікніть на нього правою кнопкою мишки і виберіть функцію «Властивості».
5
Перейдіть до пункту «Протокол інтернету TCP/IP» і натисніть кнопку «Властивості». Поставте прапорець біля напису «Використовувати наступний IP-адреса». Вкажіть поточний IP-адресу вашого комп'ютера в мережі і основний шлюз . Збережіть налаштування мережевого адаптера, після чого почнеться оновлення параметрів мережі. Перевірте, що інтернет з'явився. Для цього можна спробувати завантажити будь-яку сторінку в браузері або пропінгувати мережу.